Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wspólny Wyjazd Bukowina


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie Ci wygodnie kolego - możemy się umówić gdzieś na A4 a możemy jechać z samego centrum SGL (Knurowa:decayed:) ze stacji Orlen - pojadę ja, może Diman, Ty

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

Knurów ul. 1 Maja 9 (kilka km od autostrady A4 - zjazd Gliwice-Rybnik)

---------- Post dopisany 24-03-2014 at 08:08 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2014 at 23:32 ----------

To może tym razem faktycznie punk startowy zrobimy w Knurowie - Pucek chce Ci się zjechać na Orlena ?

---------- Post dopisany at 08:15 ---------- Poprzedni post napisany at 08:08 ----------

:facepalm:

Bukowina Tatrzańska - Prognoza pogody dla Bukowina Tatrzańska, Pogoda na 16 dni | TwojaPogoda.pl

Melduje się na 9.00 a co do pogody to grunt żeby było plusowo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ci wygodnie kolego - możemy się umówić gdzieś na A4 a możemy jechać z samego centrum SGL (Knurowa:decayed:) ze stacji Orlen - pojadę ja, może Diman, Ty

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

Knurów ul. 1 Maja 9 (kilka km od autostrady A4 - zjazd Gliwice-Rybnik)

---------- Post dopisany 24-03-2014 at 08:08 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2014 at 23:32 ----------

To może tym razem faktycznie punk startowy zrobimy w Knurowie - Pucek chce Ci się zjechać na Orlena ?

---------- Post dopisany at 08:15 ---------- Poprzedni post napisany at 08:08 ----------

:facepalm:

Bukowina Tatrzańska - Prognoza pogody dla Bukowina Tatrzańska, Pogoda na 16 dni | TwojaPogoda.pl

Noł problem, zjedzie się na ten Knurków :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Gitara - pojedziemy już na 4 autka z Knurowa i tak naprawdę to już będzie większość aut z kolumny - bo w SK dołączą 2 max 3 auta

Majkiego nie ma co gonić na SGL bo mu totalnie nie po drodze

a co do pogody to w deszczu zero przyjemności jazdy :kwasny:

ja tam wolę -5 a sucho i słonecznie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dołączę na węźle sośnica i polecimy razem A4 na Kato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak

no chyba że będzie padało - to wyjedziemy dopiero jak drogi wyschną :grin:

---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ----------

i zabieramy CB panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak

no chyba że będzie padało - to wyjedziemy dopiero jak drogi wyschną :grin:

---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ----------

i zabieramy CB panowie

No to muszę jakieś kupić :grin: a na pogodach różnych oglądałem to wszędzie pokazują między 7-10 stopni i sucho z możliwymi symbolicznymi opadami :grin: ale raczej nie będzie tak jak w zeszłym roku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będę musiał też na tego orlena podjechać :decayed: nie wiem czy to nie zadaleko :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie odpalaj - niech Cię Kaśka popcha to się dokulacie - acha i jak wjedziesz na orlena to wystudź turbine :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie odpalaj - niech Cię Kaśka popcha to się dokulacie - acha i jak wjedziesz na orlena to wystudź turbine :grin:

Nie no turbinę studzę obowiązkowo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że ja dopiero teraz widzę ten temat :facepalm: Ja lecę z Częstochowy z chłopakami. Można by się było gdzieś na bramkach spotkać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Ja niestety odpadam. :kwasny: Miałem nadzieję, że jakoś się to poukłada ale niestety są sprawy, których się nie da przeskoczyć. :zemdlal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że ja dopiero teraz widzę ten temat :facepalm: Ja lecę z Częstochowy z chłopakami. Można by się było gdzieś na bramkach spotkać :naughty:

jak do nas dobijecie to możemy lecieć razem a jak nie to zawsze mamy postój na Orlenie 40km od Bukowiny (orlen na szczycie po prawej stronie)

---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ----------

UWAGA - MAŁA ZMIANA - dotyczy osób ruszających z SK

Jako że jest nas tym razem niewiele to nie ma sensu się kręcić jak obłąkani po parkingu Go sport tylko dla lepszego wjazdu i wyjazdu spotkajmy się na tym samym placu ale pomiędzy Ski team a KFC (na przeciw tego samochodowego)- godzina bez zmian - ruszamy z SK 9.30

---------- Post dopisany at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:18 ----------

Że ja dopiero teraz widzę ten temat :facepalm: Ja lecę z Częstochowy z chłopakami. Można by się było gdzieś na bramkach spotkać :naughty:

A inna sprawa że jazda przez 200km w kolumnie 15 czy 18 aut i tak mija się z celem bo zawsze kolumna się rozwali na kilka mniejszych grup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to zabraknie miejsca na parkingu pod Knurowskim Orlenem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To panowie na jakim Orlenie stajecie przed Bukowiną? My ruszamy o 9:00 z Częstochowy. Szczerze mówiąc nie wiem czy chłopaki chcą lecieć autostradą czy na Olkusz. Dopytam się i miło by było się spotkać na Orlenie przed Bukowiną :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To panowie na jakim Orlenie stajecie przed Bukowiną? My ruszamy o 9:00 z Częstochowy. Szczerze mówiąc nie wiem czy chłopaki chcą lecieć autostradą czy na Olkusz. Dopytam się i miło by było się spotkać na Orlenie przed Bukowiną :wink4:

Orlen, ten co poniżej :wink:

Beztytuuj_eraahwe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...