Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wspólny Wyjazd Bukowina


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Pokoje w BT zostały już rozpisane i przydzielone - zaś wszelkie sprzeciwy można było składać do dnia wczorajszego - z racji że nikt nie zgłosił zażaleń podział zostaje zatwierdzony a ja cieszę się że został przez wszystkich zaakceptowany.

Ps. za kilka dni pewnie będzie widoczny dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dogadujcie się dogadujcie bo Wy akurat śpicie razem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dogadujcie się dogadujcie bo Wy akurat śpicie razem :decayed:

ja nie śpię, ja czuwam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląskim piętrem jest piętro nr 1 w budynku A i tam też udało się upchać wszystkich naszych (po za wózkowymi)

Piętro 1 to te, które jest na poziomie świetlicy a budynek A to ten w części basenu czy w sumie tam gdzie zawsze śpimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dogadujcie się dogadujcie bo Wy akurat śpicie razem :decayed:

ja nie śpię, ja czuwam :decayed:

To ja też mam nie spać, mam się bać? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że przed wyjazdem mam II zmianę i po robocie będę mógł nieco poćwiczyć...:naughty:

To będzie ciężki weekend!:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie ciężki weekend!:grin:

ojjj tak :kox::kox:

coś czuję że będę w jednym pokoju z Glutem, Tomaszstn i Stanleyem :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie zgadłeś

tutaj macie oficjalny podział :wink:

http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/bukowina-tatrzanska-2014-watek-informacyjny-312276/

Dydo i Polkov - wiem że jako jedyni macie pokój razem ale rozdzielenie WAs spowodowało by że bylibyście na innym piętrze

Po drugie pokój który macie jest to tzw studio czyli 2 osobne sypialnie ze wspólną łazienką.

Mam nadzieje że wszyscy będa zadowoleni.

Proszę mi nie dziękować - finlandia w zupełności wystarczy :grin:

Oby dzisiejsza pogoda była w czasie zlotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie zgadłeś

tutaj macie oficjalny podział :wink:

http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/bukowina-tatrzanska-2014-watek-informacyjny-312276/

Dydo i Polkov - wiem że jako jedyni macie pokój razem ale rozdzielenie WAs spowodowało by że bylibyście na innym piętrze

Po drugie pokój który macie jest to tzw studio czyli 2 osobne sypialnie ze wspólną łazienką.

Mam nadzieje że wszyscy będa zadowoleni.

Proszę mi nie dziękować - finlandia w zupełności wystarczy :grin:

Oby dzisiejsza pogoda była w czasie zlotu

No i każdy zadowolony:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co rok jadę z wami... :) I jadę sam, także w razie czego miejsce mam, ale widzę że wolnych miejsc jest od groma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ja mam cały czas mieszane uczucia czy zakładać lato do BT :whistling: pozostali wiadomo że mają świra i jadą na lecie ale ja mam ośkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ja mam cały czas mieszane uczucia czy zakładać lato do BT :whistling: pozostali wiadomo że mają świra i jadą na lecie ale ja mam ośkę :decayed:

nie pierdl :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ja mam cały czas mieszane uczucia czy zakładać lato do BT :whistling: pozostali wiadomo że mają świra i jadą na lecie ale ja mam ośkę :decayed:

nie pierdl :decayed:

oby było dużo śniegu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ja mam cały czas mieszane uczucia czy zakładać lato do BT :whistling: pozostali wiadomo że mają świra i jadą na lecie ale ja mam ośkę :decayed:

A ja się dziwie że nie jedziesz z nami tylko sam wcześniej - na 100% pomysł Gurego

Pojedziesz z rana a potem i tak będziesz tam stał jak kołek bo kluczy nie dostaniesz - a przejazd i droga do to jedna z odwiecznych atrakcji zlotów w BT

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------

Ja rozumiem jak reszta by jechała o 14.00 ale jedziemy wystarczająco z rana - i tak będziemy tam przed wszystkimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby było dużo śniegu :whistling:

Sciul jeden:facepalm: nie umiesz przeżyć że Stanley zabrał CI koła:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin::grin: - a taki ładny był - amerykański :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...