Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wspólny Wyjazd Bukowina


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

wyjdzie na to, że co 30km będę sie przesiadał :naughty:

Też może być ciekawie :decayed:

Stasiu zawsze możemy u mnie z tyłu jechać i trenować :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjdzie na to, że co 30km będę sie przesiadał :naughty:

Też może być ciekawie :decayed:

Stasiu zawsze możemy u mnie z tyłu jechać i trenować :drinks:

:grin:

co roku sobie obiecuję sobie, że do mordoru wejdę trzeźwy :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce to ja jadę sam więc mogę zabrać na pokład kogoś, tylko ja nie wiem kiedy będę wracał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna ja też ruszam po 14tej,młody powiedział że na baje pójdzie:decayed:a połówka wolnego nie dostanie:facepalm:

więc z Pajdą dojedziemy:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że Akjam wypadł z listy z BT :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dwa tygodnie temu. Jak pisalem do Jarko. Już pisałem i mówiłem na katowickich, że temat miejsca ogarniety u Jarka jeśli chodzi o miejsce w BT. Nie ma mnie na liście bo nie wiem czy pojadę w piątek czy w sobotę czy wogóle. :cool: Rozmawiałem z Jarko i miejsce będzie jakby co. :wink: Do środy wszystko się wyjaśni temat na 100% co i jak i dam wam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

jaka zima - na moich zimówkach już są pajęnczyny - nie mam zamiaru ich przywracać do życia :decayed:

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

Szymek - trend na ten rok to jest alu lato + łańcuchy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

jaka zima - na moich zimówkach już są pajęnczyny - nie mam zamiaru ich przywracać do życia :decayed:

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

Szymek - trend na ten rok to jest alu lato + łańcuchy :polew:

No to muszę się dostosować :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak polecimy razem to będzie niezły duet - redukcja gaz do dechy i u Ciebie będzie słychać wydech a u mnie ryk łańcuchów :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki, z kim mogę być w pokoju ? :decayed:

Były jakieś przydziały na gliwickich ? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę że większość nas na lecie już poleci:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak polecimy razem to będzie niezły duet - redukcja gaz do dechy i u Ciebie będzie słychać wydech a u mnie ryk łańcuchów :grin:

No tak właśnie już kiedyś myślałem, czemu Ty jeszcze nie odwiedziłeś jakiegoś MG :decayed: przecież na przelocie to ten diesel całkiem nieźle się spisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki, z kim mogę być w pokoju ? :decayed:

Były jakieś przydziały na gliwickich ? :whistling:

za dużo do wyboru nie masz - mamy 6 singli ze śląskich - jak masz jakąś sugestię to wal PW

No chyb a że chcesz być w pokoju z jakąś parą to wal śmiało - właśnie jesteśmy z krakusami na etapie podziałów pokoi

Standardowo na 2-os nie specjalnie jest co liczyć bo za dużo ich nie ma tym bardziej na naszym piętrze - wstępnie podział już mam zrobiony

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ----------

Rok temu udało się że wiekszość osób miało pokoje 2-os - jedni z nielicznych co 2-os nie mieli to rodzina Pucosławów (oraz ja z majkim ale nam nie zależało)- więc jak będzie pokój 2-os to tym razem im się należy

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:48 ----------

acha - no i single w tym roku mogą liczyć na pokój 2 -os - tym bardziej że jest ich 6 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki, z kim mogę być w pokoju ? :decayed:

Były jakieś przydziały na gliwickich ? :whistling:

za dużo do wyboru nie masz - mamy 6 singli ze śląskich - jak masz jakąś sugestię to wal PW

No chyb a że chcesz być w pokoju z jakąś parą to wal śmiało - właśnie jesteśmy z krakusami na etapie podziałów pokoi

Standardowo na 2-os nie specjalnie jest co liczyć bo za dużo ich nie ma tym bardziej na naszym piętrze - wstępnie podział już mam zrobiony

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ----------

Rok temu udało się że wiekszość osób miało pokoje 2-os - jedni z nielicznych co 2-os nie mieli to rodzina Pucosławów (oraz ja z majkim ale nam nie zależało)- więc jak będzie pokój 2-os to tym razem im się należy

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:48 ----------

acha - no i single w tym roku mogą liczyć na pokój 2 -os - tym bardziej że jest ich 6 :grin:

mi specjalnie nie zależy, może być pokój 6 singli ze Śląska :wink: i tak nie wiem czy trafię do swojego pokoju czy nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiu czyli widzę jedziesz ze słusznym nastawieniem :grin:

Bedzie BANIA :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...