Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przeniesienie wlewu lpg pod klapkę


Marc!n

Rekomendowane odpowiedzi

Gazownik dał ciała a ja jakoś nie zwróciłem na to uwagi i wlew mam niestety z tyłu w dokładce :facepalm:

Chciałbym przenieść zawór tankowania lpg pod klapkę pb, mam nadzieję, że sam to ogarnę.

Potrzebuję się tylko upewnić czy taki wlew będzie odpowiedni 160 Zawór wlew tankowania chowany krótki Tomasetto AT08 JACUŚ LPG - sklep internetowy LPG, części LPG, auto gaz, hurtownia lpg, części do instalacji gazowych, części lpg, akcesoria lpg,

do tego oczywiście nowy odpowiednio długi kawałek przewodu miedzianego fi8.

Czy kupując zawór z linku i przewód będę miał wszystkie potrzebne elementy czy jeszcze coś potrzeba?

Przewód mocować do "budy" takim czymś? 52 Zawieszka rurki miedzianej w izolacji GZ-341 JACUŚ LPG - sklep internetowy LPG, części LPG, auto gaz, hurtownia lpg, części do instalacji gazowych, części lpg, akcesoria lpg,

Kupować tester żeby sprawdzić szczelność połączeń czy się obejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje oko nic wiecej nie potrzebujesz, te zawieszki tez są ok, a co do testeru szczelności hmmm w sumie to tylko 2 połaczenia tester sie przyda a jak chcesz oszczedzac to woda z ludwikiem tez chyba da rade;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styknie, i bez dodatkowej zawieszki się obejdzie ale to zależy jak masz przymocowany przewód obecnie. Brakuje jeszcze wiertarki do zrobienia dziury pod klapką :decayed:

Ten gumowy dzyndzel do korka przykręć sobie śrubą od klapki, idealnie wtedy pasuje :wink:

A do szczelności starczy woda z mydłem...

To nie problem, problem to zrobił gazownik dziurawiąc dokładkę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styknie, i bez dodatkowej zawieszki się obejdzie ale to zależy jak masz przymocowany przewód obecnie. Brakuje jeszcze wiertarki do zrobienia dziury pod klapką :decayed:

Ten gumowy dzyndzel do korka przykręć sobie śrubą od klapki, idealnie wtedy pasuje :wink:

A do szczelności starczy woda z mydłem...

To nie problem, problem to zrobił gazownik dziurawiąc dokładkę :naughty:

Wiertarka jakaś się znajdzie, gorzej z dobrym wiertłem :grin:

Myślałem, że zabiję gazownika jak zobaczyłem wlew, ale w sumie nic mu nie mówiłem, że chcę pod klapką czy za kołem :doh:

Jak nic już więcej nie potrzeba (nie licząc chęci i 4-paka) to zamawiam graty i w przyszłym tygodniu w końcu będę mógł spojrzeć na tyłek b5 bez odruchów wymiotnych :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To baryłka i docisk nie będzie ta co jest teraz? czy to takie jednorazówki i drugi raz się na tym szczelnie nie połączy?

W sumie groszowe sprawy to raczej wezmę.

Dzięki za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...