Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie podmienić Chipy


krystek284

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem dostałem od poprzedniego właściciela (fanatyk audi) 2 chipy do audi. chciałem je dzisiaj wymienić ale nie mam pojęcia gdzie one się znajdują. (2 szt podłużne). Jak wejdę do domu to wkleję zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że wolnossaków sie nie chipuje, chipuje sie jedynie portfel klienta poprzez opis na alegro że da tyle i tyle:wink: a prawda jest taka że to kasa wyrzucona w błoto, w Twiem przypadku plus tego taki że dostałes to z autem:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak jest przerobiony na podzespołach abt to ma już takie kostki wrzucone w komputer, choc niechce mi sie wierzyć w jakikolwiek przyrost:whistling: jeśli fakatycznie auto ma podniesioną moc to silnik musi mieć jakieś inne graty z plombą abt w stosunku do seryjnie montowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma wiecej jak 193km według abt:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórz ecu i zobacz co tam siedzi albo zrób logi.

Sam ich nie podmienisz jak nie ma wlutowanej podstawki.

Wolnossaki można tak samo chipować jak silniki doładowane, przyrosty nie są jednak tak wielkie, choć z dobrym dolotem i wydechem może być ciekawie :whistling:

Jest temat z wykresami agn (1.8) z softem wydłubanym przez Gregora i nie jest to jedyny wolnossak ze zmienionym softem.

http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/a3-1-8-20v-agn-317660/

Fakt, że stosunek ceny do przyrostów nie jest zachęcający ale bogatemu nikt nie zabroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolnossaki tak samo chipujemy jak silniki z turbo , problemem jest to że nie każdemu się chce posiedzieć i zrobić to dobrze aby uzyskać efekt raz na dupohamowni , dwa na hamowni , gdzie faktycznie wychodzi przyrost mocy.

Z 2.8 możlilwe jest dobicie w okolice 190-195km samym programem przy strojeniu na LPG bądz benzyna 98oktanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...