Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gdzie podmienić Chipy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam problem dostałem od poprzedniego właściciela (fanatyk audi) 2 chipy do audi. chciałem je dzisiaj wymienić ale nie mam pojęcia gdzie one się znajdują. (2 szt podłużne). Jak wejdę do domu to wkleję zdjęcia.

Opublikowano

chip do 2,8?

Opublikowano

chodzi o to że wolnossaków sie nie chipuje, chipuje sie jedynie portfel klienta poprzez opis na alegro że da tyle i tyle:wink: a prawda jest taka że to kasa wyrzucona w błoto, w Twiem przypadku plus tego taki że dostałes to z autem:whistling:

Opublikowano
  • Autor

W tym sęk że ten silnik jest przerobiony na podzespołach ABT

IMAG0157j_errxqaa.jpg

IMAG0158j_errnppe.jpg

Opublikowano

no to jak jest przerobiony na podzespołach abt to ma już takie kostki wrzucone w komputer, choc niechce mi sie wierzyć w jakikolwiek przyrost:whistling: jeśli fakatycznie auto ma podniesioną moc to silnik musi mieć jakieś inne graty z plombą abt w stosunku do seryjnie montowanych

Opublikowano
  • Autor

A wiesz może gdzie to może siedzieć łebek mówił że teraz siedzą 200+ KM na zimę

Opublikowano

Pewnie w ecu czyli puszka w podszybiu.

Opublikowano

nie ma wiecej jak 193km według abt:whistling:

Opublikowano

z google:whistling:

Opublikowano

Otwórz ecu i zobacz co tam siedzi albo zrób logi.

Sam ich nie podmienisz jak nie ma wlutowanej podstawki.

Wolnossaki można tak samo chipować jak silniki doładowane, przyrosty nie są jednak tak wielkie, choć z dobrym dolotem i wydechem może być ciekawie :whistling:

Jest temat z wykresami agn (1.8) z softem wydłubanym przez Gregora i nie jest to jedyny wolnossak ze zmienionym softem.

http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/a3-1-8-20v-agn-317660/

Fakt, że stosunek ceny do przyrostów nie jest zachęcający ale bogatemu nikt nie zabroni.

Opublikowano
  • Autor
nie ma wiecej jak 193km według abt:whistling:

to podaj link

Opublikowano

Wolnossaki tak samo chipujemy jak silniki z turbo , problemem jest to że nie każdemu się chce posiedzieć i zrobić to dobrze aby uzyskać efekt raz na dupohamowni , dwa na hamowni , gdzie faktycznie wychodzi przyrost mocy.

Z 2.8 możlilwe jest dobicie w okolice 190-195km samym programem przy strojeniu na LPG bądz benzyna 98oktanów.

Opublikowano
  • Autor

a jeżeli przebudowany jest silnik 300 km jest możliwe czy nie

Opublikowano

Jak dolozysz kompresor...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.