Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B5 1.8 125KM 1995r.] Moja pierwsza A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałem przedstawić Wam moją A4, którą nabyłem w sierpniu ubiegłego roku.

Tak wyglądała gdy ją kupiłem( bez nakładek na lusterkach, białych zegarów i z innymi wycieraczkami)

1. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/96170a9cc11f9455.html

2. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4bf62b67454b4edc.html

3. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7609e1a72879d265.html

A tak wygląda teraz

1. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9cd5a91e43c3f591.html

2. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c679f149be3a6974.html

3. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4b3d0366c5c494b9.html

4. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4399fc4e3d03a221.html

To dopiero początek zmian, teraz bardziej mi się podoba i rzuca w oczy ;)

Latem planuję zmienić jej fele, pomyślę też nad zmianą przedniego i tylnego zderzaka, może jakaś lotka z tyłu na klapę ( może coś doradzicie? )

Pozdrawiam Klubowiczów i proszę o opinie.

Opublikowano

hmm... jakoś przed bardziej mi się podobało, co za dużo to nie zdrowo uważam....

Ale auto widać, że zadbane. Jeśli silnik w takim stanie jak z zewnątrz to fiu fiu.

moje 3 grosze ;)

Opublikowano

Przed zmianami ladniej wygladala :one: Za duzo "chromu" - te lexusy .... i te plastiki pod lexusami ohydne , no ale kazdy ma swoje gusta :a4fan:

Opublikowano

Może i fajnie wygląda ale moim zdaniem przed zmianami było lepiej

Opublikowano

moim skromnym :622: zdaniem

wywal te owiewki z wycieraczek

pozrywaj taśmy z grila drzwi i uszczelek

zdejmij nakładki spod tylnych lamp

no i te na kaldki na lusterkach to tez nie moj gust

ale o gustach sie nie dyskutuje :621:

Opublikowano

Nakładki na lusterka - tak,

przednie lampki -tak,

lexusy - do przeżycia

reszta - be.....

Jak dla mnie to ciupkę przesadziłeś z tym "chromem" , ale to w końcu Twoje autko... :564:

edit by szogun0

Opublikowano

co za dużo to nie zdrowo, auto zaczyna wymiotować chromem :devilred:

Opublikowano

witam kolege z Polkowic :D autko mi nie znane :P ale z tym chromem to deczko przesadziles ogolnie bylo by dobrze tylko mniej chromu

Opublikowano

odchromowac, i zmienic fele i A4 pierwsza klasa

Opublikowano
fajna seria

zgadzam się z kolegą :one:

ładny i zadbany egzemplarz :a4fan:

na mój osobisty gust auto przechromowane :diabelek:

Opublikowano

Fajna furka, lampy oki, tylko nakladki pod-bleh, grill przesadzony, ramki na oknach-tak jak fabryka byloby oki, ale tu przesada, reflektorki ujda, no ifele by sie przydaly ladniejsze :a4fan:

Opublikowano

wiocha, festyn i 10000 razy lepiej wygladała przed twoimi modyfikacjami

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.