Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regeneracja maglownicy - gdzie? Wymiana pompy?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam... Mam pytanie, gdzie dobrze i w przystępnej cenie regenerują maglownice w Małopolsce albo na Śląsku? Interesują mnie okolice Chrzanów, Oświęcim, Jaworzno, Kraków i ew Katowice. W kazdym razie nie dalej niz 50km od Chrzanowa :) Interesuje mnie, żeby nie skasowali za to jak za zboże, bo i tak przymierzam sie do zmiany samochodu w w okresie do 1,5 roku.

Nie musi być z wymianą, moge sobie zdemontować i założyć sam, no chyba, że będzie w przystępnej cenie to szkoda sie bawić :)

Interesują mnie opinie osób które korzystały z danego warsztatu i mogą polecić.

Przy okazji, podczas wymiany magla należy przepłukać pompe wspomagania, czy lepiej ją wymienić? Słyszałem, że opiłki w pompie potrafią uszkodzic nowy magiel, a nie znam tematu dokładnie. Dodam iż pompa nie daje oznak zużycia.

Z góry dzięki :)

Opublikowano

A masz opiłki na dnie zbiorniczka??

Jak nie masz to nie przejmuj się.

Magiel kup używkę jak za 1,5 roku chcesz pogonić auto.(Bynajmniej ja bym tak zrobił)

Chyba że chcesz zeobić to na tip top to magiel do regeneracji.

Płukać układ i tak musisz,płyn Ori lub Citroena LHM.

Wymontuj zbiorniczek,kup flaszkę benz ekstrakcyjnej i ładnie wyczyść zbiorniczek.

Opublikowano

Witam.Polecam warsztat w katowicach na Warszawskiej 60 tel.32 259 81 32 .Robili mi magiel 3 lata temu, zapłaciełem 360 zł i jak na razie wszystko jest ok! A co do używek to mniej nie zapłacisz a nie masz pewności czy sie nie rozcieknie za 2 miesiące.Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
Witam.Polecam warsztat w katowicach na Warszawskiej 60 tel.32 259 81 32 .Robili mi magiel 3 lata temu, zapłaciełem 360 zł i jak na razie wszystko jest ok! A co do używek to mniej nie zapłacisz a nie masz pewności czy sie nie rozcieknie za 2 miesiące.Pozdrawiam

Wlasnie tez tak mysle, bo za uzywke trzeba dac kolo 300, wiec wolałbym zregenerowac... Dzieki za info, przedzwonie do nich jutro :)

Opublikowano

Jak jest sprawdzony warsztat to jak najbardziej ale jak nie to loteria....

Ja swój magiel sprzedałem firmie co regeneruje magle i 200zł wróciło do mnie:wink:

Daj do regeneracji,a magiel sam wyrezasz:wink:

Opublikowano

Ktoś może polecić jakiś warsztat w lubuskim lub wielkopolsce ?

Opublikowano

Facet z warsztatu zajmuje sie regeneracją elementów zawieszenia i układów kierowniczych od ponad 20 lat.Wiem coś na ten temat bo mieszka niedaleko mnie.Pozdrawiam

  • 3 lata później...
Opublikowano

I jak z tą firmą z Katowic możesz dalej polecić? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.