Treść opublikowana przez rollek
-
Gdzie w lubuskim rozrzad robić ? Co polecacie?
Www.szczanowicz.pl Miedzyrzecz. Tu pracuje i robimy takie rzeczy prawie, ze na codzien. Kontakt w razie czego na priv
-
Cykanie podczas pracy silnika
Mam wrazenie, ze dzwiek jest coraz bardziej metaliczny 'twardy'.. chyba trzeba miske sciagnac i zobaczyc co tam sie dzieje.
-
Cykanie podczas pracy silnika
By rozwiac watpliwosci szklanki sa INA. Stare przy wyjeciu byly twarde- wycisnalem olej i wlozylem spowrotem.. roznicy nie bylo. Kupilem nowe i dalej cyka. Zdarzylo sie komus kiedys ze pekl np. tlok lub 'trzymalo' na sworzniu lub panewce i byly takie objawy ? Tydzien przed zaczeciem cykania wymienialem uszczelke pod glowica- z glupoty bo pekl mi srubokret w cylindrze. Glowica wydawala sie bez skaz i po zlozeniu nic sie nie dzialo do momentu gdy nie przegonilem auta- zavirusowalem sterownik i chcialem sprswdzic efekty. ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ---------- Podsyłam jeszcze jeden filmik
-
Cykanie podczas pracy silnika
Szklanki fabrycznie byly wilgotne od oleju. Co do odpalania to akumulator ma juz swoje lata swietnosci za soba. Wtryski tak jak juz mowilem podmienialem na zetorowskie i tak jakby troszke ciszej, ale to moze tylko zludzenie
-
Cykanie podczas pracy silnika
Przyczyna prawdopodobnie musi być gdzieś indziej bo jak już pisałem, szklanki włożyłem nowe.
-
Cykanie podczas pracy silnika
Dlaczego ?
-
Cykanie podczas pracy silnika
Witam Mam problem.. wszystko było ok, do momentu gdy nie przegoniłem auta na autostradzie. Przy wjeździe na autostradę i wcześniej silnik pracował ok, po przejechaniu 5km z prędkością blisko 200km/h i zatrzymaniu się na parkingu, zaczęło sie.. Podsyłam link do filmiku na którym słychać cykanie. Podmieniłem wtryski na 1Z i wydawało mi się, że ciszej cykało, jednak było to nadal słychać. Wymieniłem również szklanki na nowe, olej ma przebieg 4k km Valvoline 10W40. Czasami auto lekko faluje na wolnych obrotach - zdarza się to bardzo rzadko i mam wrażenie, że ma to związek z potencjometrem położenia gazu ze względu na to, że gdy lekko się da gazu to obroty natychmiast rosną do ok. 1200, nie można np. utrzymać obrotów na poziomie 1000-1200, po prostu jest taki jakby przeskok. Nie ma wpływu czy auto stoi dłuższy czas, czy jest zimne lub ciepłe, poprostu cały czas jest słyszalne cykanie. Ma ktoś może jakiś pomysł co to może być ?
-
Regeneracja maglownicy - gdzie? Wymiana pompy?
Ktoś może polecić jakiś warsztat w lubuskim lub wielkopolsce ?
-
Pacjent APU po sofcie, szarpie
Żadnych błędów nie ma na VAGu ? Czujniki temp. cieczy ok ?
-
Problem z turbiną, potrzebuję pomocy z zdiagnozowaniem przyczyny i naprawa ( Rzeszów)
Też proponowałbym zrobienie logów, 1 z 8 i 3 z 11.
-
Brak badania technicznego - mandat ?
Taka mentalność, że polak kombinuje i 'co by było gdyby...'
-
QUATTRO a szerokośc felg i opon !
Ja tam się nie stresuje , bo na tym nie będe jeździł. Na felgę 10J zakładają nawet 195/35. Kolega jest z DE to przywykł do takich widoków, ale mi chodziło o aspekt praktyczny. A to ciekawostka, bo nie ma takich opon jak 195/35
-
[B5 AQD] Audi A4 B5 Avant Q + Tip od Mateusza
Też bym stawiał, że to łożysko
-
Brak badania technicznego - mandat ?
Pojazd niedopuszczony do ruchu to pojazd niezarejestrowany, a nie taki co nie ma badania technicznego. Widocznie są różne prawa
-
Brak badania technicznego - mandat ?
Można dostać mandat za poruszaniem się pojazdem niedopuszczonym do ruchu. Lepiej zrobić przegląd- przerabiałem ten temat.
-
[B5 AFN] Avant by rollek
Lifty zamontowane. Przy okazji wysłałem sterownik na virusa, usunięcie przepływki i zrobienie odciny ---------- Post dopisany 03-03-2014 at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany 19-02-2014 at 16:36 ---------- Kilka najbardziej aktualnych fotek Auto po sofcie dużo lepiej przyśpiesza, na dniach będzie robiony przelot z ostatnim tłumikiem, wpadł również ic ze sprintera który postaram się upchać nie rzeźbiąc za dużo przedniego zderzaka.
-
1.9 TDI AHU- zwiekszenie mocy do okolo 120 PS
Wtryski od AFN i mozna ugrac 120km z tego silnika. Jako kosmetyke mozna zaslepic EGR czy wyciac kata. Naklad maly, a najbardziej wydajny
-
Spryski lamp
Skoro wychodza to jest w nich cisnienie, moze plynu masz za malo ?
-
postojówki przy pozostawionym kierunku
Masz automat ktory sam zapala swiatla ?
-
Zawieszenie gwintowane
hmm miałem dużo aut na różnych gwintach.. teraz mam audi na supersporcie (co prawda na przodzie) i jest bardzo fajnym gwintem. Czy jest miękki... hmm nie jest na pewno ping pongiem jak tatesco czy mts, ale nie jest z kolei twardy jak koni czy h&r. Dobry gwint by zachowac troche komfortu. Wszystko kwestia wyboru
-
Zawieszenie gwintowane
Czemu SuperSporta omijać szerokim łukiem ?
-
Urwany bagnet co robic?
Lepiej wyjąć, smok go nie zaciągnie, ale może się lekko przytkać lub uszkodzić sitko.
-
Ceny waszych ubezpieczeń OC/AC w 2014 r.
A4 B5 1.9 110 1996 Towarzystwo: UNIQA Polisa: OC Kwota: 338 zł Dodatkowo: + Mini Assistance + NNW + Ochrona zniżek
-
[B5 AFN] Avant by rollek
Waaaajsikkkk, czuję jeszcze klimat z Pleszewa z przed kilku lat, pamiętasz ? to słaby wynik, ta locha nie pod te graty, masz moze fotki z montażu? Dokładnie, na GTB22 powinno być sporo ponad 200km/400nm 170ps to wynik dla AWX
-
[B5 AFN] Avant by rollek
Narazie celuje w 0.216, turbo AWX, wydech 2,5' i Fmic. Pozniej sie zobaczy co dalej