Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wskazowki licznika padły ! pomocy


macio10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie kolegow mam problem z mim licznikiem w audi a4 b5 1.8t . Sprawa wygląda następująco . Po demontażu wskazowek licznika w celu wymiany tarczy na inną powciskałem je na swoje miejsce z użyciem kompa w celu poprawnej kalibracji wszystko działało jak ta lala przejeździłem cały dzień nic sie nie działo .Następnego dnia wsiadam do auta odpalam silnik kontrolki świecą a wskazowki trup - wszystkie temp oleju wody volto poziom paliwa obrotom i prędkość . Po ponownym podłączeniu pod kompa i wrzuceniu kalibracji nic sie nie zmienia . Zdemontowałem licznik rozpiąłem wtyczki uzyłem contact spray na styki nadal nic . Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeny a ja sie tu glowie nad wymiana tarczki GB na Eu a tu takie kwiatki moga mnie spotkac to normalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze sie spolil - dlatego nie brzeczy

zdejmij wskazówki ponownie, zaloz zamiast wskazowek kawałki tasmy imitujace wskazówki i zobacz czy leca normalnie podczas testów

mozliwe ze podczas wciskania wskazówek za mozno je upchnales i popalily sie silniczki

obudowa licznika z tylu biala czy czarna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeager :kwasny: zobacz jak Ci mówilem , zdejmij wskazówki i przyklej po kawałku tasmy i zobacz czy chodza na tescie zegarów

jak nie to licznik na smietnik, nie oplaca sie naprawiac , no chyba ze fis w porzadku to ewentualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor za 300 zł bo aż się nie chce wierzyć ze 6 silniczków się spaliło ale nawet jeśli to koszt podobny jak nie większy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma 100% pewności dlaczego nie działały , zostały poprawione wszystkie pola lutownicze kostek połączeniowych . Rozmawiałem ze znajomym w sprawie wyświetlacza data czas powiedział że to nie będzie problemem do naprawy i że do fisa też chętnie przysiądzie , ale muszę mu dać licznik . A jak na razie potrzebuję auto . Za jakiś czas postaram się odezwać na forum z info co z tego wyszło . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...