Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak mocy powyzej 2-3 tys


102031

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem z brakiem mocy. od dolu jeszcze jakos przez chwile ciagnie jak powinno a pozniej powyzej 2-3 tys. jest lipa na 4 biegu nie moge go dokrecic do 5,5tys obrotow chyba ze z gorki:) Swiece wymiwnione przeplywka sprawdzona,wyczyszczona.cewki wymienione w tamtym roku,kat.zamienik wymieniony 10tys Km temu.dodam ze jest blad niska wydajnosc kat.Moj magik warsztatowy upiera sie nad druga sonda.ok zgadzam sie z nim co do bledu z katem.. ale wczesniej jezdzilem z orginalnym kat. (ten sam blad) i bylo wszystko ok co do mocy tylko ze ten check sie zapalal co jakis czas.Prosze o jakies podpowiedzi co ewetulalnie mozna by sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie zamiennik katalizatora ma za mala powierzchnie przeplywu i dusi silnik.Trzeba bylo zostawic stary katalizator , a pod druga sonde wstawic emulator i bylo by po problemie. http://a4-klub.pl/uklad-wydechowy-100/alt-wymiana-katalizatora-245446/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wywalić środek i tak jak benyA4 pisze wstawić emulator.

U siebie mam tylko obudowę kata i emulator i zero błędów.

Spróbuj poluzować śruby kata aby spaliny uciekały bokiem i wtedy się przejedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany bylo tak jak mówiliście środek zamienika kata rozpad sie i jedna z czesci zadkala w 2/3 wydech.Ale nie wiem co teraz z tym zrobić czy wywalic środek z tego zamienika i wstawić emulator (tylko pytanie czy bedzie glośniej chodzil??) czy może wstawic orginalny z emulatorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz oryginalny to wywal z niego wszystko (trochę trzeba się pomęczyć) i zamontuj go

U mnie nie zrobiło się głośniej tylko bardziej słychać turbinę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz oryginalny to wywal z niego wszystko (trochę trzeba się pomęczyć) i zamontuj go

U mnie nie zrobiło się głośniej tylko bardziej słychać turbinę :wink:

2.0 to nie 1.8T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobie wywale wszystko z tego zamienika i wstawie ten emulator a orginalny narazie zostawie jak by sie dzwiek nie spodobał:) to zamienie..A może ma ktoś nagrany jakis filmik jak brzmi ALT bez kata??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi katalizatorami to jest tak, że jak trafisz na dokładnego diagnostę to Ci przeglądu nie podbije, ja u siebie założyłem używkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak pierwszy w ramach eksperymentu. Jak będzie git to wszyscy wywala:winl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś próbowałem wkręcić emulator pod drugą sondę i poddałem się. Wyciągacie kata żeby się do tego dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to robota na 30 min ale od dołu. Sciagasz osłonę skrzyni i widać wszystko elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego można , można wystarczy mieć odpowiednio krótki klucz , lub samemu skrócić jakiś stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...