Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak mocy powyzej 2-3 tys

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Mam problem z brakiem mocy. od dolu jeszcze jakos przez chwile ciagnie jak powinno a pozniej powyzej 2-3 tys. jest lipa na 4 biegu nie moge go dokrecic do 5,5tys obrotow chyba ze z gorki:) Swiece wymiwnione przeplywka sprawdzona,wyczyszczona.cewki wymienione w tamtym roku,kat.zamienik wymieniony 10tys Km temu.dodam ze jest blad niska wydajnosc kat.Moj magik warsztatowy upiera sie nad druga sonda.ok zgadzam sie z nim co do bledu z katem.. ale wczesniej jezdzilem z orginalnym kat. (ten sam blad) i bylo wszystko ok co do mocy tylko ze ten check sie zapalal co jakis czas.Prosze o jakies podpowiedzi co ewetulalnie mozna by sprawdzic.

Opublikowano

Prawdopodobnie zamiennik katalizatora ma za mala powierzchnie przeplywu i dusi silnik.Trzeba bylo zostawic stary katalizator , a pod druga sonde wstawic emulator i bylo by po problemie. http://a4-klub.pl/uklad-wydechowy-100/alt-wymiana-katalizatora-245446/

Opublikowano

Najlepiej wywalić środek i tak jak benyA4 pisze wstawić emulator.

U siebie mam tylko obudowę kata i emulator i zero błędów.

Spróbuj poluzować śruby kata aby spaliny uciekały bokiem i wtedy się przejedź.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Problem rozwiązany bylo tak jak mówiliście środek zamienika kata rozpad sie i jedna z czesci zadkala w 2/3 wydech.Ale nie wiem co teraz z tym zrobić czy wywalic środek z tego zamienika i wstawić emulator (tylko pytanie czy bedzie glośniej chodzil??) czy może wstawic orginalny z emulatorem

Opublikowano

Jak masz oryginalny to wywal z niego wszystko (trochę trzeba się pomęczyć) i zamontuj go

U mnie nie zrobiło się głośniej tylko bardziej słychać turbinę :wink:

Opublikowano
Jak masz oryginalny to wywal z niego wszystko (trochę trzeba się pomęczyć) i zamontuj go

U mnie nie zrobiło się głośniej tylko bardziej słychać turbinę :wink:

2.0 to nie 1.8T

Opublikowano
  • Autor

Tak zrobie wywale wszystko z tego zamienika i wstawie ten emulator a orginalny narazie zostawie jak by sie dzwiek nie spodobał:) to zamienie..A może ma ktoś nagrany jakis filmik jak brzmi ALT bez kata??

Opublikowano

Z tymi katalizatorami to jest tak, że jak trafisz na dokładnego diagnostę to Ci przeglądu nie podbije, ja u siebie założyłem używkę.

Opublikowano

Zrób tak pierwszy w ramach eksperymentu. Jak będzie git to wszyscy wywala:winl:

Opublikowano

Dziś próbowałem wkręcić emulator pod drugą sondę i poddałem się. Wyciągacie kata żeby się do tego dostać?

Opublikowano

Przecież to robota na 30 min ale od dołu. Sciagasz osłonę skrzyni i widać wszystko elegancko.

Opublikowano

tylko że tam kluczem nie można się ruszyć

Opublikowano

Kolego można , można wystarczy mieć odpowiednio krótki klucz , lub samemu skrócić jakiś stary.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.