Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Super furka.jeszcze tylko dywaniki na welurek zmienic, lusterka od RSa, i ten grill przedni by pasowało zmienic na jakiś od S4 albo cos w tym rodzaju.

Opublikowano

Cub zamieniamy się ? :kox:

063784ae0c7cb71d.jpg

Opublikowano

Cub zamieniamy się ? :kox:

063784ae0c7cb71d.jpg

Adaś chcesz avanta-tatusio-woza ? :gwizdanie: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Cub zamieniamy się ? :kox:

063784ae0c7cb71d.jpg

Adaś chcesz avanta-tatusio-woza ? :gwizdanie: :naughty: :naughty:

Licza sie tylko Avanty :good: Nie tylko czarne :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Adas Twoja furmanka jest kulawa FWD :naughty:

Opublikowano

Adas Twoja furmanka jest kulawa FWD :naughty:

osz ty w morde...tak mu pojechać...a jeszcze kilka dni temu sam FWD zamiatałes ulice :gwizdanie: :polew:

Opublikowano
  • Autor

osz ty w morde...tak mu pojechać...a jeszcze kilka dni temu sam FWD zamiatałes ulice

wiesz , przedtem jak kupowałem B6 nie zdawałem sobie sprawy co traciłem, i po jego sprzedazy powiedziałem nigdy kulawych :naughty:

ps. Adaś wiesz ze to tylko żarty :wink4:

Opublikowano

Licza sie tylko Avanty :good: Nie tylko czarne :decayed

Prrrrrrrrr :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Opublikowano

kupuje sobie mini morisa :D i was wciągne :cool1:

Opublikowano
  • Autor

kupuje sobie mini morisa :D i was wciągne :cool1:

:polew:
Opublikowano

ładna ... gratki ...

Opublikowano

piekna fura :)

gratuluje :)

piękny silnik :)

eh tylko pozazdrościc :P

Opublikowano

I jak tam? Jest soft? :naughty:

Opublikowano

I jak tam? Jest soft? :naughty:

własnie się reza :naughty:

Opublikowano

Gdzie sofcik ?

V-tech :naughty:

hmmmm ..... ciekawe co to bedzie ... :decayed:

Opublikowano

hmmmm ..... ciekawe co to bedzie ... :decayed

wiesz liczby mogą być :kox: ale sprawdzimy jak jeździ na zlocie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 15:12 _________________________________________________Seria 202KM :good:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 15:15 _________________________________________________No już po...jest obiecująco :gwizdanie:

Opublikowano

No już po...jest obiecująco :gwizdanie:

No no :naughty:

Czekamy na wykres :)

Opublikowano

no cyferki wyszły super super super :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 17:47 _________________________________________________ps. Cuber graty :kox:

Opublikowano

no cyferki wyszły super super super :naughty: :naughty: :naughty:

jakie jakie jakie

Opublikowano

no cyferki wyszły super super super :naughty: :naughty: :naughty:

jakie jakie jakie

takie jak oniaka :gwizdanie:

ale wszystko zrewiduje kreska :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.