Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba przesadziłem z obniżeniem , lepsze zdjecia będą jutro rano ;(

nisko :> dla mnie to sie obnizyło ok -50mm

Opublikowano
  • Autor

nisko :> dla mnie to sie obnizyło ok -50mm

cos w tym jest co mówisz

Opublikowano

troche kijowo wyglada :rolleyes:

Opublikowano

Troche za nisko ..... lepiej bylo jak bylo -2 cm :good:

Opublikowano

Na żywo za pewne inaczej wygląda :) zawsze możesz piłki tenisowe poupychać w sprężyny :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2008, 19:35_________________________________________________a nie skacze przód ?

Opublikowano

No troche za nisko , będzie masakra na drodze . Ja kupiłem Weitec -35 i dokładnie tyle usiadł.

Opublikowano

dobrze jest ... nie sluchaj ich

;)

:good:

Opublikowano

Za nisko jest Grześ, ani to dobrze nie wygląda a i na Kraków na nasze jazdy będzie do d*py niestety

Opublikowano

Cuber nie przejmuj się, uleżą się troszkę i będzie jeszcze niżej :wink4:

Dziwne to trochę - ja mam -30, auto ma już przecież parę lat na karku, a stoi na pewno wyżej niż Twoje.

Opublikowano
  • Autor

Panowie no to jeszcze kilka fotek :gwizdanie:

d6ea878111554ff0.jpg

f000915947257ba1.jpg

326db0fcab438980.jpg

juz chyba teraz inaczej wygląda :gwizdanie:

Opublikowano

ja wogóle nie wiem o co ta gadka? przecież wygląda za***iście. Może niektórym pomyliło się z Allroad`em? :mysli:

Opublikowano

ja wogóle nie wiem o co ta gadka? przecież wygląda za***iście. Może niektórym pomyliło się z Allroad`em? :mysli:

Wyglada za***iście , ciekawe jak z komfortem po waszych Krakowskich drogach ;P

Opublikowano

Dobrze jest :good:

Opublikowano

ja mam -35 z oniakiem i chyba troche wyżej stoi :tongue4:

Opublikowano

ja wogóle nie wiem o co ta gadka? przecież wygląda za***iście. Może niektórym pomyliło się z Allroad`em? :mysli:

Wyglada za***iście , ciekawe jak z komfortem po waszych Krakowskich drogach ;P

są gorsze miejsca w PL :wink4:

Opublikowano

ja wogóle nie wiem o co ta gadka? przecież wygląda za***iście. Może niektórym pomyliło się z Allroad`em? :mysli:

Wyglada za***iście , ciekawe jak z komfortem po waszych Krakowskich drogach ;P

są gorsze miejsca w PL :wink4:

Racja :>

Opublikowano

Wygląd wyglądem ,ale to ma za***rdalać a nie trząść sie o każdą dziurkę w drodze . Może na żywo jest inaczej :)

Opublikowano
  • Autor

Wygląd wyglądem ,ale to ma za***rdalać a nie trząść sie o każdą dziurkę w drodze . Może na żywo jest inaczej :)

i to jest własnie to co mnie boli..... dramatu nie ma hehehhe ale na komforcie strata jest bardzo duza :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.