Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spręzynki sa z siwka Poziowatego a On ma silniczek benzynowy 1,8 T

myslałem ze to zart ... ale to prawda .... :doh1:

dzieki Spankey :gwizdanie:

PANOWIE OŚWIADCZAM IŻ AUDIKA STOI W ASO wrcam do -20 seria :decayed:

[br]Dopisany: 04 Listopad 2008, 09:44_________________________________________________a wiec SPRĘZYNKI przód -35 mm i 30 mm Tył są do sprzedania info= > POZIEK

najlepszym rozwiazaniem jest zawieszenie srobowe gwintowane z regulacja wysokości i twardości :> :>

Opublikowano

Hmm wyglądalo git, ciekawe jak mój będzie wyglądał na -55 TEIN Super Street :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Hmm wyglądalo git, ciekawe jak mój będzie wyglądał na -55 TEIN Super Street :mysli:

Ja bym tego nie robił :gwizdanie: załóż max - 35 mm :good:

Opublikowano

Hmm, na szczęście zawias ma regulację wysokości i 16 stopniową regulację twardości na przód i tył, najwyżej będzie wersja Bizarre :)

Opublikowano
  • Autor

fakt, nie popatrzylem co to za zawiecha :wallbash:

Opublikowano
:) głową muru nie rozwalisz hihih
Opublikowano
  • Autor

fotka z dzisiejszego ranka przed powrotem do - 20 mm

a59c2db6b16a09db.jpg

Opublikowano

Wygląd :kox:

Opublikowano

No fakt na 1.8T siedziało wyżej... jednak masa silnika dobiła w dół :gwizdanie: :naughty:

Jak ktoś chce te spręzynki to pisać. Sprężyny do 1.8T i 1.9TDI

Opublikowano

Cuber :good:

Opublikowano
  • Autor

No to wróciła zawiecha -20 mm S-line :naughty: i znowu czuję komfort w środku :polew:

Opublikowano

No to wróciła zawiecha -20 mm S-line :naughty: i znowu czuję komfort w środku :polew:

zrobiłem podobny numer - tyle że z turbo :decayed: nie ma to jak zabecelowac za podmiany, wrócić do serii i cieszyć się tym dopiero :decayed: :decayed:

IMO - dobrze zrobiłeś, za nisko było

Opublikowano

No to wróciła zawiecha -20 mm S-line :naughty: i znowu czuję komfort w środku :polew:

no kurde a wyglądał pieknie :)

Opublikowano

chyba przesadziłem z obniżeniem , lepsze zdjecia będą jutro rano ;(

7ebcf3dd18917832.jpg

9067efabff81efe4.jpg

No no ładnie siedzi.

Zapodaj szerokie 18" -19" i jazda w lato 2009 :naughty:

Opublikowano

czytaj uwaznie :P juz nie siedzi :)

Opublikowano

Teraz ja jestem na mega glebie :)

5bed8b43f22b8bc1.jpg

Opublikowano

Teraz ja jestem na mega glebie :)

5bed8b43f22b8bc1.jpg

cos sie urwało czy jak....?? gleba prawie dosłownie :polew:

Opublikowano

TEIN Super Street skręcony na maxa, wychodzi ok 65-70 mm na minusie do serii :) tył ok 60 mm

Opublikowano

TEIN Super Street skręcony na maxa, wychodzi ok 65-70 mm na minusie do serii :) tył ok 60 mm

tył słabo widac na tym zdjeciu ;) kozaczek ale to tym da sie jezdzic ? :gwizdanie:

Opublikowano

O w kur*we jak ty tym skrecasz?opony przechodza kolo nadkoli?? :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.