Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.9 tdi 90 km nie ma mocy !


Menosgarde

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno dokonałem zakupu audi a4 1.9 tdi 90km mam problem ponieważ audi nie ma mocy..

"dla porównania" brat ma auci 80 rowniez 1.9 tdi 90km sedan do setki 16 sec - ale nie wie co u mnie może być

natomiast moja audica do setki idzie w "24 sec....!"

Co moze byc tego przyczyną?

przebieg 250 tys

rocznik 1997

prosze o podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt od tak ci nie powie zrób logi wtedy pewnie wyjdzie co niedomaga

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ten dział, może już silnik powoli zdycha, u mnie też tak było, coraz słabszy, pod górkę nie mogłem wyjechać, musiałem się rozpędzić dobrze, palił na dwa gary, jakie są objawy u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie szczęście ze kolega UpalonY udziela ci cennych rad :grin:

co do silnika to nie myśl za dużo jedz do mechanika pewnie twój ojciec wujek sąsiad wie który zakład jest tani i dobry i nie wymienia ci pompy paliwa za 2000zł :decayed:

jak to miało miejsce u kolegi wyżej ::facepalm:

pewnie to jakaś pierdoła typu przepływka lub filtr paliwa lub inne upierdliwe schorzenie, gdzie naprawa nie przekroczy np 200zł no i oczywiście patrz na ceny w dziale handlu lub allegro albo w normalnym sklepie a nie w ASO

i nie pisz ze ma przyspieszenie w 16 sek bo nigdy tego nie sprawdziłeś a gazowanie po drodze publicznej lub po obwodnicy to tak lekko wioską ciągnie

napisz np . auto niema dobrego przyspieszenia auto nr 2 zbiera się o wiele lepiej i elastyczniej przyspiesza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie szczęście ze kolega UpalonY udziela ci cennych rad :grin:

co do silnika to nie myśl za dużo jedz do mechanika pewnie twój ojciec wujek sąsiad wie który zakład jest tani i dobry i nie wymienia ci pompy paliwa za 2000zł :decayed:

jak to miało miejsce u kolegi wyżej ::facepalm:

Człowieku co Ty myślisz, że pozjadałeś wszystkie rozumy? To się głęboko mylisz, pompe jak wymieniałem płaciłem 280zł a nie 2k marny człowieczku w zgnitym kombiaku :polew:

i nie pisz ze ma przyspieszenie w 16 sek bo nigdy tego nie sprawdziłeś a gazowanie po drodze publicznej lub po obwodnicy to tak lekko wioską ciągnie

napisz np . auto niema dobrego przyspieszenia auto nr 2 zbiera się o wiele lepiej i elastyczniej przyspiesza

Haha skąd Ty możesz wiedzieć czy sprawdzał czy nie? Może rzeczywiście mierzył no ale przecież żal dupke ściska, że mareczka a czwóreczka nawet takich rezultatów z górki nie osiągnie, no chyba, że chłopcy wysiadną i popchną auto to jakoś się rozpędzi do tej setki ale proponuje na luzie aniżeli wysilać się i się pogrążąć przecież możesz jakieś części za drogą potracić i co wtedy zrobisz? Płacz i zgrzyt zębami przeplatany smuteczkiem i suchością w gardle no ale czego można oczekiwać jak się ma nastukane ponad pół miliona kilometrów, hahaha, na złom i na fiata będzie, taki w zupełności Ci wystarczy! :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie szczęście ze kolega UpalonY udziela ci cennych rad :grin:

co do silnika to nie myśl za dużo jedz do mechanika pewnie twój ojciec wujek sąsiad wie który zakład jest tani i dobry i nie wymienia ci pompy paliwa za 2000zł :decayed:

jak to miało miejsce u kolegi wyżej ::facepalm:

Człowieku co Ty myślisz, że pozjadałeś wszystkie rozumy? To się głęboko mylisz, pompe jak wymieniałem płaciłem 280zł a nie 2k marny człowieczku w zgnitym kombiaku :polew:

i nie pisz ze ma przyspieszenie w 16 sek bo nigdy tego nie sprawdziłeś a gazowanie po drodze publicznej lub po obwodnicy to tak lekko wioską ciągnie

napisz np . auto niema dobrego przyspieszenia auto nr 2 zbiera się o wiele lepiej i elastyczniej przyspiesza

Haha skąd Ty możesz wiedzieć czy sprawdzał czy nie? Może rzeczywiście mierzył no ale przecież żal dupke ściska, że mareczka a czwóreczka nawet takich rezultatów z górki nie osiągnie, no chyba, że chłopcy wysiadną i popchną auto to jakoś się rozpędzi do tej setki ale proponuje na luzie aniżeli wysilać się i się pogrążąć przecież możesz jakieś części za drogą potracić i co wtedy zrobisz? Płacz i zgrzyt zębami przeplatany smuteczkiem i suchością w gardle no ale czego można oczekiwać jak się ma nastukane ponad pół miliona kilometrów, hahaha, na złom i na fiata będzie, taki w zupełności Ci wystarczy! :grin::grin::grin:

I puszy się ten co ma chrom z marketu na kratkach, brewki z folii, ledy za 5zł i auto które wygląda w środku jak ... Może sobie odpuście licytowanie się czyje auto jest lepsze i kto ile za części płaci... :grin::grin:

Do autora tematu: również zalecam sprawdzenie filtra paliwa i przepływki bo to najbardziej prawdopodobne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada

1. Skumplować z kims kumatym co ma vag coma i wie że nie tylko błedy tym sie kasuje

2. Zrobić logi dynamiczne i statyczne jak producent oprogramowania przykazał

3. Wrzucić na strone VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

4. Skopiowac i założyć watek w dziale diagnostyka

Zamykam

:closed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...