Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ktoś używa takich DRL


marcello1.9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

zgłębiłem troche temat DRL i obejżałem pare filmików.

Podobały mi się drl te mocno zaokrąglone, ale nie zmieszczą się w zderzak w sposób legalny.

Wybrałem więc coś takiego

WYPRZEDAŻ ŚWIATŁA LAMPY LED DZIENNE DRL AUDI A4 (4046363791) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ma ktoś jakieś doświadczenie z tymi światłami??

Jak z jakością i efektem wizualnym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że moda na oświetlenie choinkowe w aucie już minęła :whistling:

Lepiej coś zdziałać z ori lampami, będzie taniej i ładniej :wink:

To tylko moje zdanie, zrobisz jak Ci się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raz pisałem że Audi to nie choinka i powtórzę to znowu. Uważam że co nie montowała fabryka jest nie na miejscu i zakrawa na profanację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadzam się z wami koledzy, ale mi nie widzi się np. przerabianie świateł długich na drl nawet z potencjomotrem. A znowu lampy gotowe z jakimiś led, które mi się podobają chodzą po ok 1200zł. Np.

A4/S4 2001-2004 4D B6 8E Projector LED R8 HEADLIGHT w/Amber Chrome for AUDI | eBay

2002 2005 Audi A4 S4 Black Projector Headlight R8 Style LED Strip Light SET Pair | eBay

Oczywiście żadnych ringów nie zniose. Te, które pokazałem są małe i mam nadzieje, że jak są zgaszone nie rzucają się tak w oczy. A jak są tylko one włączone to wyglądało by to ok. Myślałem, że może ktoś takie ma.

Może jestem wybredny, ale wiadomo, dziadostwa nie chce. Chyba, że macie jakiś inny ciekawy pomysł.

---------- Post dopisany 24-03-2014 at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany 21-03-2014 at 08:42 ----------

No dobra. dzięki za opinie. Zaryzykuje z jakimś swoim wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam myślę nad zrobieniem sobie z świateł drogowych światła dzienne i tu jest moje pytanie jak to wygląda w a4 b5 po lifcie. Na allegro widziałem moduły drl w różnych cenach czy warto takie coś zakładać za około 120 zł czy nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to o tym nie wiedziałem że to jest nie zgodne z prawem

---------- Post dopisany 07-04-2014 at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2014 at 23:46 ----------

Czemu jest nie zgodne z prawem jak teraz auta są już fabrycznie wyposażone w takie światełka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu jest nie zgodne z prawem jak teraz auta są już fabrycznie wyposażone w takie światełka

Nie ma takich aut, a jeśli kiedyś były, to miały na kloszu oznaczenie RL.

Jeśli dzienne, to tylko okrągłe w miejscu przeciwmgłowych wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...