Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9TDI 90KM] Pierwszy przegląd....mojej OOOO A4


Simon

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się jak niewiem!!!!

Pojechałem dziś na piewrwszy przegląd mojej A4.

Nie znam się na samochodach i kupowałem tylko z tymi informacjami które zebrałem tutaj w Zakup Kontrolowany tzn.że książka serwisowa ma mieć tą samą nalepkę co w kole zapasowym,że śruby w drzwiach nie odkręcane, że kluczyki komplet i kupiłem.....

Wydawało mi się wszystko oki a dziś gość na przeglądzie mówi że extra wozik że TAAAAKI stan zawiecha,ukł.jezdny,hamulce, silniczek, lakier oryginał...kazałem mu ją przemaglować :)

A miałem kupić Volvo dziękuję WAM WSZYSTKIM ZA AUDI!!!!!!!!!!

A4_tdi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wymyślę :) jak będzie na naszych blaszkach :) mam na bagażniku spoiler srebrny i niziutki ze stopem brat ma 80 B4 i mówi że mi pasuje ale ja lubię standard i niewiewm czy nie wytnę tego....hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajowo, życzę żeby ewentualne usterki to same pierdoły były ;)

No ale zdjecia to zapodaj, jaki dokładnie silnik tam siedzie (oznaczenie trzy literowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy o to chodzi ale to najzwyklejszy 1Z 90KM TDI

ale wole diesla którym tanio zrobię 50km dziennie do pracy niż gazownie (też tania ale nie lubię modyfikacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :) Grunt abys byl zadowolony z autka :a4fan: (urocza jest ta ikonka :diabel2: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simon dawaj fotki i wytrzeźwiej po zakupie bo cóś nie kumaty dziś jesteś :D :053: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis po pracy o 23 coś wkleje jak bede umiał :D

....ale wolałbym jak juz bedzie na PL blachach sie chwalić.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź przestań Volvo- Audi hmmm może w najnowszych rocznikach można przez chwile się zastanowić ale nie !!!!! A już na bank w starszych gdzie volvo wnętrze aż odstrasza i nic oprócz niskiej awaryności nie daje kierowcy. Więc gratuluję wyboru AUDI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki też się cieszę z niemieckiej produkcji :D no normalnie extra dopracowane szczegóły!Da dopiero je poznaję!

[ Dodano: 13-01-2007, 16:38 ]

A4_tdi.jpg

[ Dodano: 13-01-2007, 16:44 ]

Co już zrobiłem:

1.wymiana żaróweczek pod licznikami

2.wymiana mocowania osłony silnika górny plastik

3.wymiana mieszka przy rączce zmiany biegów

4.mocowanie radia i zmiana koloru na czerwoniutki (w końcu znalazłem to menu) extra pasuje blaupunkt do A4

5.zacząłem przygotowania do uruchomienia klimy....brakuje mi rolki napinającej pasek wieloklinowy

6.reszta typu klocki,rozrząd,niby okej :)

No i w końcu udało mi się jakieś zdjęcie wcisnąć....

[ Dodano: 13-01-2007, 16:49 ]

http://upload5.postimage.org/211915/photo_hosting.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem mi się nie podoba ale brat przekonuje mnie że jest fajny...Czy były jakieś fabrycznie montowane?

Ten jest niziutki ze stopem na środku i kolor identyko jak fura....

[ Dodano: 14-01-2007, 13:09 ]

A4_tdi_tyl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka widzę że masz furke z zewnątrz taką samą jak moja, pod maską mam 110KM :027: , tez właśnie mam ten spoiler i jak go widzę to źle mi sie robi, czy on jest przykręcany czy przyklejany jak go wywalić najlepszym sposobem? chce też polakierować klamki i lusterka pod kolor, wiem że z lusterkami to pestka ale klamki żeby wyciągnąc to trzeba całe drzwi rozbierać, jak się myle to dajcie znać..... :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Gratulacje :D

No ten "spoilerek" to niech mi MTV odkręci!!! Ale cóż wywalę go przy najbliższej okazji ale zastanawiam się nad całą klapą a tą bym spylił.Na allegro ok.300 w tym kolorku. A wiesz ile klamki stoją i gdzie?

A klamki i lusterka też chcę sreberko.Pozdrawiam Wrocław może spotkamy się na jakimś spociku...Mam ze Swidnicy kawałek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...