Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wykres auta po chipie - 1.8T+DP - by Gregor10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:Przyszła i pora na koks dla mojego samochodu. Chip robiony przez naszego kolegę z forum Gregor10 - wielkie dzięki za profesjonalną robotę.

Przejechałem po chipie jakieś 2 tys. km. Czyli wstępnie wytestowane.

Wtryski seryjne, wywalony kat+downpipe.

Wykres serii:

ImageBam

Po chipie+DP:

ImageBam :naughty:

Samochód zagazowany :kox: - Stag4+,wtryski Hana niebieskie, reduktor AC-R01.

Opublikowano

Dobre bezpieczne kreski .. jak tam wrażenia ?

Opublikowano

Reduktor daje rade? Mierzony na Lpg?

Opublikowano

Znając Gregora to auto mierzone i robione pod LPG :kox:

Opublikowano

Ładny wykresik :naughty: sprawdzałeś do setki?

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie zdążyłem:) Powiem tak, póki co ciesze się jak małe dziecko jak mam gdzieś jechać. Do pracy mam około 20km więc dwa razy dziennie mam coś na poprawę humoru:kox:

Wreszcie mam letnie opony, musiałem kupić nowe na przód bo continental conti sport contact 3 z 2010 roku(5,5mm) 235/45/17 zupełnie sobie nie radziły.

Od razu uczulę osoby, które planują zagonić trochę koni pod machę, że bez dobrych opon przy 190km na drugim biegu trzeba z gazem jak z kobietą uważać i to na suchym asfalcie:banan:

kaj82 - co do instalacji lpg, wszystko hula, Gregor chyba coś tam regulował...;p muszę się go zapytać. Byłem jeszcze na strojeniu gazu po modzie z tego względu że jeden z gazowników szukał dobrego tunera ii chciał zobaczyć wyniki roboty Gregora. Spalanie oscyluje od 10.8 do 12.5 na chwilę obecną przy oponach 225/45/17 przód i 235/45/17 tył.

Przed chipem na zimówkach 205/55/16 od 10 do 11.5lpg/100km.

Opublikowano

bfb ma k03-029? co ograniczyło wynik? czy nie chciałeś mocnego softa?

Nie ma źle bo też tak mam, ale wydawało mi się że BFB może więcej :wink:

Jak patrzę na b6 to wydaje się strasznie ciężka, toporna a tu proszę, waży prawie jak mój paździerz :doh:

Opublikowano
bfb ma k03-029? co ograniczyło wynik?

Marc!n - klasycznie - wtryski PB stanowiły ogranicznik, na dalsze mody wtryski 320cc BEX. Wtedy bez zapętleń można robić więcej ps-ów.

Opublikowano

Ja do dziś żałuję, że nie wziąłem wtrysków wtedy od Ciebie :facepalm::grin:

Opublikowano

A jaki koszt tych Bex-owych wtryskow w znośnym stanie, ile wiecej mocy/Nm na nich wypluje?

Opublikowano
  • Autor

Trzeba mieć umiar:kox:

Opublikowano

Kaj82 pisz pw do gregora bo ma takie właśnie na opchnnięcie :wink:

Na tych wtryskach max wykorzystasz k03 czy k03S

Opublikowano
  • Autor

Na jaki przyrost można jeszcze liczyć przy zmianie wtrysków na BEX??

Opublikowano

Przy wtryskach z BEXa teoretycznie max to jakies 230-240ps w zależności od ich stanu.

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

Co do Turbo k03-029 jeden z klubowych kolegów wyciągnął na nim jakies 215 ps ale to bym max .. realnie ok 200-210ps więc takie wtryski będą dobrym wyborem

Opublikowano
  • Autor

a moment obrotowy?? Gdyby mnie ktoś wcześniej uświadomił, że udrę jeszcze 10-15 km przy samej wymianie wtrysków to bym się nawet nie zastanawiał:kwasny:

Będzie co robić za pare miesięcy jak się znudzi 190km:naughty:

Opublikowano

Za parę miesięcy :polew: po 10.04 polecisz na południe :whistling:

Wrzuć od razu FMIC bo będzie coraz cieplej, Nm pójdzie nieźle w górę.. a wtedy sprzęgło, za chwilę hamulce... o mandatach nie wspomnę :grin:

Opublikowano
  • Autor

i Wykrakałeś... 10 punktów 500 zł :kwasny: . W sumie uzbierałem 20... Do lipca sprawdzam minimalne spalanie :thumbdown:.

Opublikowano

szkoda :kwasny: za 5 stów można już coś dłubnąć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Z ostatniego tankowania 304,1 km przejechane 29.26 litra weszło = 9.62 litra/100km...jeszcze z 20 tyś. km i odrobię mandat:naughty: Do 29 maja muszę pozamulać. Dzięki pany za miłe opinie:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.