Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto nie zapala po podłączeniu Vag'a


pogromca15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem tu nowy i liczę na pomoc z waszej strony :) Nie wiedziałem gdzie miałem umieścić ten temat ale bardziej pod elektronikę mi pasowało.

Tak więc mam taki problem, że po skasowaniu błędów Vag'iem auto nie chce odpalić.

Film pokazuje o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na padniety aku. Ale skoro mówisz że dobry (zmierzyles miernikiem?) to sprawdź masę może nie łączy i właśnie taki objaw jest że aku ledwo kręci i przygasaja kontroli. Jak masa będzie ok to czeka cię wyjecie rozrusznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sprawdzałem miernikiem i jest wszystko ok, zauważyłem jedną rzecz, że jak zapalam to kasuję się data, godzina i licznik dzienny i tak za każdym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mogło się stać tak po wyczyszczeniu błędów w vag'u? bo przed podłączeniem palił pięknie na dotyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na zbieg okoliczności. Jak wykasowales tylko błędy to nic nie miało prawa się stać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również wygląda na padnięty aku. Na mierniku może Ci pokazywać nawet że ma 12 a nie ma pojemności i podczas kręcenia siada napięcie i kasują się daty. Naładuj porządnie aku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już wszystko mi wiadomo, słaby był akumulator i przewód zaśniedziały od alternatora ;x

Dzięki za szybkie odpowiedzi :)

Temat do zamknięcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...