Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 1,9 tdi 110km odcina moc czasami


kamilp

Rekomendowane odpowiedzi

tematów na forum multum co 3-4 temat o tym samym :doh:

n75 do sprawdzenia to na początek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm znam to dobrze..wujek tak samo miał..i padła turbina całkiem..wiec ja bym zaczoł od sprawdzenia turbinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz katalizator ,to co rok będziesz czyścił,pozbędziesz się kata to pozbędziesz się trybu awaryjnego.

nie możliwe ja mam kata w AHH i nigdy nie mialem trybu awaryjnego tyle ze caly czas praktycznie jest gniecony na dluzdzym odcinku drogi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co +1 ?

Mówicie vagiem sprawdzić, jeździłem do dwóch klientów i mi podpinali jeden pod laptopa drugi pod takie coś mniejszego-też komp :).I powiedział coś że "brak podciśnienia czy nadciśnienia" nie znam się nie a nie pamiętam. I mówi że albo turbo albo n75 i bądź mądry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta.zaraz pol silnika bedzie wymienial. poszukaj kogos z forum blisko ciebie to ci to ogarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz katalizator ,to co rok będziesz czyścił,pozbędziesz się kata to pozbędziesz się trybu awaryjnego.

nie możliwe ja mam kata w AHH i nigdy nie mialem trybu awaryjnego tyle ze caly czas praktycznie jest gniecony na dluzdzym odcinku drogi :wink:

Zależy też czy jest gnieciony czy nie,jak bierze oliwke to co jakiś czas mu żaluzje będą stawac,bo pucha już zamulona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi że trzeba by było wszystko po kolej zmieniać.Znalazłem odezwę się do tego koleżki powiedział że odczyta tylko logi na forum wrzucisz, jakoś to odpowiednio sprawdzać ?coś mam powiedzieć mu ?

Bierze oliwki trochę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mielac temat setny raz wpisz w szukajce wyskoczy Ci tych tematow....i czytaj a bez dodatkowych pytan bedziesz wiedzial co robic nie majac nawet mozliwosci podpiecia vag-a

1.Przepływka - odepnij wtyczke przejedz sie na odpietej jesli bedzie od samego poczatku mułem to mozesz ja zostawic.

2. turbinke -sztange zagietym kluczykiem 13 ruszaj gora-doł i zobacz jak sie unosi z oporem czy bzzzz itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...