Skocz do zawartości
IGNOROWANY

GDzie chipować w okolicach Bydgoszczy


polowoj

Rekomendowane odpowiedzi

WItam!

Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu mądrego tunera w okolicach Bydgoszczy. Przejrzałem forum i o okolice Trójmiasta jest kilka zapytań, a na okolice Bydgoszczy znalazłem 1 post, ale bardzo stary. Jest u nas filia V-tech, ale wiem, że forumowicze nie polecają gotowców z tej firmy. Zalezy mi na podniesieniu mocy i Nm w Audi A4 B8 1.8T (bez quattro) w sposób mądry( coś jak u Rogala).

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiało mogę Ci polecić BRK-Tuning z Inowrocławia: BRK-TUNING - Chip Tuning - Zwiększanie Mocy Silników Diesla - BRK Tuning

Sam tam robiłem swoją A4 i jestem MEGA zadowolony. Wykres: View image: BRB Tuning

Zrobiłem od chipowania już 15.000km i ZERO problemów. Od 8.000km również z gazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem same dobre opinie na ich temat i chyba się skuszę :naughty:

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

a orientujecie się ile biorą za samą hamownie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Bardzo dziękuję. No właśnie, ile biorą za tuning i hamownię. I czy to gotowiec, czy indywidualnie pochodzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie jest cena 600 zł za chip dla silnika 1.9 lub 700zł dla 2.0 ale do rocznika 2008 co dalej nie podali...a sama hamownia to nie wiadomo,trza by było zadzwonić :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego robilem w BRK w lipcu ubiegłego roku. Już nie pamientam dokładnie ile płaciłem, ale coś mi się wydaje, że ok 1000zł.

100% zadowolonie i program który robią to żaden standard. Opisałem swoje doswiadczenie z nimi dokładniej w moim wątku:

POST nr. 36: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/1-8t-147-koni-logi-bydgoszcz-278535/index2.html#post3657819

Hamowanie auta masz w cenie chipa. Robią pomiar przed modem, w trakcie i po zakończeniu.

Chłopacy są godni polecenia, zresztą "Rumianko" jest znany na innych forach. Używając wujka google na pewno znajdziecie więcej na ich temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję Kolego. Poczytałem tamten wątek. Gratuluję autka. Pewnie, po nazbieraniu kasy udam się do nich. A przerabiales nadkole? Albo jakieś inne zmiany robiłeś żeby obniżyć temperaturę dolotową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jeszcze nic nie robiłem dalej. Na dniach bedę przerabiał nadkole, wywalal kata i zamiast tego bedę wstawiał DP. Ponadto zbieram akurat częsci do przeróbki na drugi IC od A4 BEX po prawej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będziesz miał niezły podmuch :decayed:. Fajnie. Dzięki za posty. Jak będę miał jakiś problem, to się do Ciebie odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a może ktoś z 2,5 zawitał w Inowrocławiu? Już od ponad roku chodzi za mną modyfikacja programu w BDG ale faktycznie w okolicach bydgoszczy cieżko kogoś znaleść. Do BRK dzwoniłem i powiedzieli, że nie ma problemu :decayed: Odpowiedź mnie bardzo ucieszyła ale i zszkowała - najczęściej po usłyszeniu 2,5 zaczyna się marudzenie, że złom i patykiem dotykać. Tak jak autor szukam kogoś z głową.

Na Sowiej (V-Tech) byłem na hamowaniu i jakoś z gościem nie mogłem złapać porozumienia. Kasowali tam 100+Vat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tak Cię zszokowało??Że nie ma problemu??chłopaki z BRK naprawdę ogarniają temat :decayed: ale jak chcesz to szukaj dalej,twoja decyzja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukanie dla sportu to nie moje hobby. Po prostu spotykałem się z tekstem - nie ma problemu, nie jako bitym w ciemno, a potem w rozmowie bywało różnie :decayed:.

O chłopakach słychać coraz więcej dobrego więc przejade się i pogadam.

Może jednak ktoś dłubał 2,5 w Ino? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...