Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 Zacisk lewy tyl:(


zwalowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Wiem ze to nie centrum ogloszen ale awaryjnie wole zapytac.Czy posiada ktos moze na pchniecie zacisk hamulca lewego tyl firmy LUCAS do A4 B5 1.8TQ Sedan?Sytuacja jest krytyczna bo msze miec ten zacisk bo auto stoi a nie taki jego cel a nowego sie nie oplaca chyba kupowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, po regeneracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele?

---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:06 ----------

podobno sa aluminiowe i zeliwne...ja mam CHYBA zeliwne.....czy pasuja zamiennie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeliwny z alu rózni się podobno przewodami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zregeneneruj zacisk sobie sam mnie to kosztowało 25zł ,smar i wd

nidyrydy bo tuleja wyrobiona:(

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

żeliwny z alu rózni się podobno przewodami :wink:

ehhh "podobno":(

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

Mam, po regeneracji

wyciagnelem ten stary i jest zeliwny tak mi sie wydaje(nawet magnes go ciagnie)

z tego co widze to od FWD nie pasi do Q bo linka innaczej idzie..chyba ze sie myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przedliftach jest żeliwny , poszukaj uzywki , ja dałem 40 zł rok temu i śmiga do tej pory :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbyt ogolnie powiedziane, do96-7 roku były zeliwne potem alu, w quattro nonstop zeliwo procz tych ktore były pod wentylowane tarcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przedliftach jest żeliwny , poszukaj uzywki , ja dałem 40 zł rok temu i śmiga do tej pory :wink:

jak kolega mi znajdzie taki zacisk do Q(oczywiscie sprawny) za te 40-50 zl to koledze dam kolejne 50zl:)

---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:09 ----------

zbyt ogolnie powiedziane, do96-7 roku były zeliwne potem alu, w quattro nonstop zeliwo procz tych ktore były pod wentylowane tarcze

zeliwne lepsiejsze czy gorsze?(oczywiscie nie mowimy tu o wadze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej sie maluje na pewno :P no i jest twardsze i tym samym mocniejsze

tez bym tak to rozumiaU:)

chyba zamowie regenerowany z allegro za 150 bo kolega "devastation" chyba ma focha:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zadnego focha

Nie zagladalehm do posta

Nr maszv ponizej ogarniemy temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zadnego focha

Nie zagladalehm do posta

Nr maszv ponizej ogarniemy temat

dziekuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, Twoje sa tez juz zrobione jutrlo leca do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz i będziesz zadowolony tomcio zna sie na robocie

rozmawialem juz z nim i slyszalem ze to konkretny gosc pomijajac fakt ze podal zalosna cene wiec nawet nie podejmowalem negocjacji...fajnie ze sa tacy ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jeśli drożej może być to zawsze zrobi ci to profi i w razie jakby cos nie gralo zawsze ogarnie to jakos żeby było dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jeśli drożej może być to zawsze zrobi ci to profi i w razie jakby cos nie gralo zawsze ogarnie to jakos żeby było dobrze

wlasnie slyszalem wiele dobrego na jego temat i nie boje sie o sytuacje powiedzial mi tylko ze mam odeslac stary co tez uczynie bo takich ludzi ze swieczka szukac co by udowadnialo ze szanuj dobrych ludzi

---------- Post dopisany 04-04-2014 at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2014 at 01:59 ----------

Zacisk dotarl i go wlasnie zamontowalem..troche dziwnie wyglada jeden czerowny zacisk hehe:D

jedyne z czyms sie troszke trzeba bylo pomeczyc to zdrapanie farby na mocowaniu linki poniewaz nie chciala wejsc na tyle aby dalo sie wcisnac zabezpieczenie

p.s w PON odesle stary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...