Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 Zacisk lewy tyl:(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Wiem ze to nie centrum ogloszen ale awaryjnie wole zapytac.Czy posiada ktos moze na pchniecie zacisk hamulca lewego tyl firmy LUCAS do A4 B5 1.8TQ Sedan?Sytuacja jest krytyczna bo msze miec ten zacisk bo auto stoi a nie taki jego cel a nowego sie nie oplaca chyba kupowac.

Opublikowano

Mam, po regeneracji

Opublikowano
  • Autor

wiele?

---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:06 ----------

podobno sa aluminiowe i zeliwne...ja mam CHYBA zeliwne.....czy pasuja zamiennie?

Opublikowano

zregeneneruj zacisk sobie sam mnie to kosztowało 25zł ,smar i wd

Opublikowano

żeliwny z alu rózni się podobno przewodami :wink:

Opublikowano
  • Autor
zregeneneruj zacisk sobie sam mnie to kosztowało 25zł ,smar i wd

nidyrydy bo tuleja wyrobiona:(

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

żeliwny z alu rózni się podobno przewodami :wink:

ehhh "podobno":(

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

Mam, po regeneracji

wyciagnelem ten stary i jest zeliwny tak mi sie wydaje(nawet magnes go ciagnie)

z tego co widze to od FWD nie pasi do Q bo linka innaczej idzie..chyba ze sie myle

Opublikowano

w przedliftach jest żeliwny , poszukaj uzywki , ja dałem 40 zł rok temu i śmiga do tej pory :wink:

Opublikowano

zbyt ogolnie powiedziane, do96-7 roku były zeliwne potem alu, w quattro nonstop zeliwo procz tych ktore były pod wentylowane tarcze

Opublikowano
  • Autor
w przedliftach jest żeliwny , poszukaj uzywki , ja dałem 40 zł rok temu i śmiga do tej pory :wink:

jak kolega mi znajdzie taki zacisk do Q(oczywiscie sprawny) za te 40-50 zl to koledze dam kolejne 50zl:)

---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:09 ----------

zbyt ogolnie powiedziane, do96-7 roku były zeliwne potem alu, w quattro nonstop zeliwo procz tych ktore były pod wentylowane tarcze

zeliwne lepsiejsze czy gorsze?(oczywiscie nie mowimy tu o wadze)

Opublikowano

lepiej sie maluje na pewno :P no i jest twardsze i tym samym mocniejsze

Opublikowano
  • Autor
lepiej sie maluje na pewno :P no i jest twardsze i tym samym mocniejsze

tez bym tak to rozumiaU:)

chyba zamowie regenerowany z allegro za 150 bo kolega "devastation" chyba ma focha:D

Opublikowano

Nie mam zadnego focha

Nie zagladalehm do posta

Nr maszv ponizej ogarniemy temat

Opublikowano
  • Autor
Nie mam zadnego focha

Nie zagladalehm do posta

Nr maszv ponizej ogarniemy temat

dziekuje:)

Opublikowano

Bierz i będziesz zadowolony tomcio zna sie na robocie

Opublikowano

Piotrek, Twoje sa tez juz zrobione jutrlo leca do Ciebie

Opublikowano
  • Autor
Bierz i będziesz zadowolony tomcio zna sie na robocie

rozmawialem juz z nim i slyszalem ze to konkretny gosc pomijajac fakt ze podal zalosna cene wiec nawet nie podejmowalem negocjacji...fajnie ze sa tacy ludzie

Opublikowano

nawet jeśli drożej może być to zawsze zrobi ci to profi i w razie jakby cos nie gralo zawsze ogarnie to jakos żeby było dobrze

Opublikowano
  • Autor
nawet jeśli drożej może być to zawsze zrobi ci to profi i w razie jakby cos nie gralo zawsze ogarnie to jakos żeby było dobrze

wlasnie slyszalem wiele dobrego na jego temat i nie boje sie o sytuacje powiedzial mi tylko ze mam odeslac stary co tez uczynie bo takich ludzi ze swieczka szukac co by udowadnialo ze szanuj dobrych ludzi

---------- Post dopisany 04-04-2014 at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2014 at 01:59 ----------

Zacisk dotarl i go wlasnie zamontowalem..troche dziwnie wyglada jeden czerowny zacisk hehe:D

jedyne z czyms sie troszke trzeba bylo pomeczyc to zdrapanie farby na mocowaniu linki poniewaz nie chciala wejsc na tyle aby dalo sie wcisnac zabezpieczenie

p.s w PON odesle stary

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.