Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak poskładać wizytownik?


nitroo

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy pomóżcie. Wczoraj chyba nieco za bardzo mnie siła rozpierała i za mocno pociągnąłem za wizytownik podczas wyciągania go z szufladki i wypadły jakieś dwa okrągłe plastiki z blaszkami siedzące w środku - mógłby ktoś użyczyć zdjęć, jak to poskładać, albo jak to ma wyglądać, żebym doprowadził go do stanu używalności? Będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomóżcie. Wczoraj chyba nieco za bardzo mnie siła rozpierała i za mocno pociągnąłem za wizytownik podczas wyciągania go z szufladki i wypadły jakieś dwa okrągłe plastiki z blaszkami siedzące w środku - mógłby ktoś użyczyć zdjęć, jak to poskładać, albo jak to ma wyglądać, żebym doprowadził go do stanu używalności? Będę wdzięczny.

Ja tez rozebralem i niewiem jak poskladac w.wiec si doolaczam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję popołudniu sam się tym zająć nad podstawie tego posta: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/podswietlanie-przyciskow-b6-1256/index2.html#post129735 - chyba, że ktoś ma jakąś poradę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaszka, sprężyna ma na końcu takie poszerzenie, tu musi być zachaczone o obudowe wizytownika , dzięki temu po naciśnięciu się wysuwa. Jutro jak będę w domu rozbiore stary schowek na monety i pokaże wam o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaszka, sprężyna ma na końcu takie poszerzenie, tu musi być zachaczone o obudowe wizytownika , dzięki temu po naciśnięciu się wysuwa. Jutro jak będę w domu rozbiore stary schowek na monety i pokaże wam o co chodzi.

No mi jakieś dwie zaokrąglone części wypadły, w tym jedna z blaszką. Mam szukać jeszcze jakąś sprężynę, czy to wszystkie elementy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem, to proste jest jednak :grin: Jakby ktoś miał podobny problem, to proszę posłużyć się filmem (najlepiej od 3:50):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam takze kombinowalem ale doszedlem wrescie jak sie to sklada. jakby ktos chcial porade prosze pisac z chcecia pomoge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam jeszcze dołożyć na samym końcu sprężynę, bo szczególnie uchwyt na kubek lubi się przyciąć i nie wysuniemy go za pierwszym naciśnięciem.

Dołożyłem dość twardą sprężynę, dosłownie 3-4 zwoje tak żeby po zamknięciu odbijała uchwyt do pozycji z której go otwieramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...