Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczoraj na bp na zakopiance spotkałem jakiegos uzytkownika klubowego na ramkach klubowych granatową b5, początkowo myslałem ze to PABLO ale gość robił jeszcze więsze wrażenie, popatrzył na moje auto na ramki klubowe i nic ,a stałem metr obok :gwizdanie: na spocie nigdy go nie widziałem.

troche wiecej śmiałości chłopcy

Widocznie za groznie wygladasz.... :evil:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Boseron pewnie w stroju roboczym...., wiec dlatego kolega nawet nie pisnal...

Opublikowano

Boseron pewnie w stroju roboczym...., wiec dlatego kolega nawet nie pisnal...

a gdzies Ty mnie Dixi wypatrzył , ja na kacu więc nie rozglądałem sie na boki :decayed:

Opublikowano

ale didi napisał tego posta w nawiązaniu do wypowiedzi:

wczoraj na bp na zakopiance spotkałem jakiegos uzytkownika klubowego na ramkach klubowych granatową b5, początkowo myslałem ze to PABLO ale gość robił jeszcze więsze wrażenie, popatrzył na moje auto na ramki klubowe i nic ,a stałem metr obok :gwizdanie: na spocie nigdy go nie widziałem.

troche wiecej śmiałości chłopcy

więc nie widział Cie :)

Opublikowano

ale didi napisał tego posta w nawiązaniu do wypowiedzi:

wczoraj na bp na zakopiance spotkałem jakiegos uzytkownika klubowego na ramkach klubowych granatową b5, początkowo myslałem ze to PABLO ale gość robił jeszcze więsze wrażenie, popatrzył na moje auto na ramki klubowe i nic ,a stałem metr obok :gwizdanie: na spocie nigdy go nie widziałem.

troche wiecej śmiałości chłopcy

więc nie widział Cie :)

czyli dalej mam kaca :decayed: bo nie zaskoczyłem

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Wąski,dziś 15.00 wyjeżdżał z pod Inter Cars koło węzła z obwodnicą i ul. Wielicką :>

Opublikowano

Wąski,dziś 15.00 wyjeżdżał z pod Inter Cars koło węzła z obwodnicą i ul. Wielicką :>

a potem nam załatwia "ori" części z aso :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Wąski,dziś 15.00 wyjeżdżał z pod Inter Cars koło węzła z obwodnicą i ul. Wielicką :>

a potem nam załatwia "ori" części z aso :polew: :polew: :polew:

:)

Opublikowano

Czarna B6 avant namierzona na opolskiej dzisiaj ok. 8 rej. KRA XXX17 i również czarna B7 avant na aleji Bielskiej ok. 12 rej WCI :wink4:, oczywiście z ramkami klubowymi.:naughty:

Opublikowano

jzk WC to pewnie Zieluch...

Opublikowano

jzk WC to pewnie Zieluch...

albo kibel :decayed:

Opublikowano

Wąski,dziś 15.00 wyjeżdżał z pod Inter Cars koło węzła z obwodnicą i ul. Wielicką :>

a potem nam załatwia "ori" części z aso :polew: :polew: :polew:

no a co :tongue4:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 21:35_________________________________________________wiesz do czego jest lewy pas :gwizdanie:
Opublikowano
czarna B7 avant na aleji Bielskiej ok. 12 rej WCI :wink4:, oczywiście z ramkami klubowymi. :naughty:

To ja :naughty:

Opublikowano

Dzisiaj na Kalwaryjskiej Granatowe/niebieskie B5 Avant z ramkami klubowymi ok godziny 14 stej , na tylniej szybie chopek z danio :wink4:

Opublikowano

na tylniej szybie chopek z danio :wink4:

To na pewno jechał mały głód :pleasantry:

Opublikowano

Panowie dzis założyłem ojcu w B7 ramki klubowe więc mysle ze najczęsciej będe widywał jego samochód klubowy :decayed:

od razu mówie dzis o 13.00 os. Lesisko granatowe B7 ojca :naughty:

Opublikowano

Panowie dzis założyłem ojcu w B7 ramki klubowe więc mysle ze najczęsciej będe widywał jego samochód klubowy :decayed:

od razu mówie dzis o 13.00 os. Lesisko granatowe B7 ojca :naughty:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Tytus o 14 na F.Nullo

Opublikowano

ojca B7 lesisko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.