Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na dole jest podziemny ok ale u góry jak moze być podziemnym ?

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 276,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kropek kropek kropek wszyscy maja kropaka :polew: posty nie na temat nic nie wnoszą do tematu :wink4::polew:

Opublikowano

ale to nie dział techniczny więc... tu się zgina dziub pingwina :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

albo w środy do BB. Masz bliżej. :decayed::naughty:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 22:42_________________________________________________a najlepiej tu i tu. Ja tak przez pewien czas robiłem :kox:

Wjeżdżałem w sobotę wieczorkiem do Krakowa i na "Matecznym" zobaczyłem przed sobą 4 ry piekne b7-ki kombi tablice klubu a4 rejestracja jedna na pewno z bielska. Ciekawi mnie kto to tak pięknymi laluniami się po Kraku buja i ... przejeżdża na czerwonym :naughty:.

Pozdrawiam

no Twoja Lalunia tez probowala gonic :)

wpadnij za dwa tygodnie na spota do galerii kazimierz na parking podziemny niebieski w niedziele o 18 :)

Pozdrowki

Nie szalałem bo jechałem z małą i żonką a chciałem zobaczyć z jakiego to Klubu furki.

Jak będę w Kraku w danym czasie to możliwe że wpadnę

Pozdrawiam.

Opublikowano

z najlepszego klubu :wink4::decayed::naughty:

Opublikowano

z najlepszego klubu :wink4::decayed::naughty:

Przecież innego nie ma :wink4:

Opublikowano

no racja... :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

wczoraj koło godziyny 10 bochia na ulicy Trudnej granatowe B7 czrne szyby z tyłu na KBC

Opublikowano

Czerwone B5 SEDAN, przy Teatrze Ludowym.Dziś ok godziny 14 Z przodu stara klubowa ramka, z tyłu brak jej :) Rejestracja

KR ____Y (chyba ;))

Opublikowano

Czerwone B5 SEDAN, przy Teatrze Ludowym.Dziś ok godziny 14 Z przodu stara klubowa ramka, z tyłu brak jej :) Rejestracja

KR ____Y (chyba ;))

A to nie był taryfiarz który kupił pierwszą B5 od Sokoła :?: :)

Opublikowano

raczej nie......

Opublikowano

To byłem ja :rolleyes:

Opublikowano

Ok 22:00 na parkingu pod Plazą granatowy avant B5 z naklejką klubu na tablicach SO.. Ringi z przodu, grill Kamei bez znaczka :audi: Czyje to :?:

Opublikowano

okolo 17:40 Mistrzejowice zielona b5 sedan z nalepka klubowa.

Opublikowano

Wąski na Okulickiego ;) widzial :tongue4:

Opublikowano

Wąski na Okulickiego ;) widzial :tongue4:

głowa by Ci odpadła :naughty:
Opublikowano

B5 avant KR na starych ramkach klubowych przed 14 na Czarnowiejskiej, rozmawiał przez telefon :mysli:

Opublikowano

Dziś rano ok 7 rondo Ofiar Katynia czarne B7 avant nr nie pamiętam jechało od Huty i skręcało w lewo.[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 23:48_________________________________________________Ps.

Ja pewnie i mnie ktosik widział ale ja mam blachy ze śląska.

Pozdro.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.