Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeniu zakopiańska po 16:00 BP

Pablo zakopiańska po 16 BP

ze swoim jednym i oryginalnym tekstem : coooooooooo tammmmmmmmmm? :decayed:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 274,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

17:45 PABLO odpalający fajke :palacz: na Aleji Pokoju, a kilka aut za nim granatowy Vw Touareg na 20' albo nawet 21' felgach :kox:

Opublikowano

zieluch dzis około 19.00 pod akademikami na skarżyńskiego o mało co by mnie na skuterze przejechał :wink4: i nie wiem czy poznał ze to ja :naughty:

Opublikowano

zieluch dzis około 19.00 pod akademikami na skarżyńskiego o mało co by mnie na skuterze przejechał :wink4: i nie wiem czy poznał ze to ja :naughty:

poznał bo już opowiadal o tym :naughty:

Opublikowano

16:57 Cuber Cabrio na ul. Zamoyskiego jechał w stronę komisariatu

Opublikowano

Ok 7:25 na Westerplatte Trueogre podążający w stronę dworca :palacz:

Opublikowano

zieluch dzis około 19.00 pod akademikami na skarżyńskiego o mało co by mnie na skuterze przejechał :wink4: i nie wiem czy poznał ze to ja :naughty:

poznał bo już opowiadal o tym :naughty:

to moze celowo chciał psa rozjechać :wink4::polew:

Opublikowano

Cuber = lans :naughty: i te włosy i ten wiatr :naughty:

Opublikowano

Waski dzisiaj buszowal rozneglizowany i nawigowal Go Krzysi Holowczyc :)

Opublikowano

Waski dzisiaj buszowal rozneglizowany i nawigowal Go Krzysi Holowczyc :)

ew. Marzenka :naughty:

Opublikowano

Waski woli Mikołaja ;p

Tytus na nowohuckiej, trabilem ale za bardzo zlansowany byl :)

Opublikowano

zieluch dzis około 19.00 pod akademikami na skarżyńskiego o mało co by mnie na skuterze przejechał :wink4: i nie wiem czy poznał ze to ja :naughty:

:rolleyes:

Opublikowano

Tytus na nowohuckiej, trabilem ale za bardzo zlansowany byl :)

Widziałem czarnego avanta w lusterku i właśnie się zastanawiłem kto to był...

pozdrawiam :cool1:

Opublikowano

Tytus na nowohuckiej, trabilem ale za bardzo zlansowany byl :)

Widziałem czarnego avanta w lusterku i właśnie się zastanawiłem kto to był...

pozdrawiam :cool1:

Jak widziałeś w lusterku światła jak by objawienie Jezusa to długo się nie trzeba zastanawiać kto to

Opublikowano

Tytus na nowohuckiej, trabilem ale za bardzo zlansowany byl :)

Widziałem czarnego avanta w lusterku i właśnie się zastanawiłem kto to był...

pozdrawiam :cool1:

Jak widziałeś w lusterku światła jak by objawienie Jezusa to długo się nie trzeba zastanawiać kto to

Nie jesteś na czasie :wink4:

Opublikowano

przyznać sie kto był dzisiaj w bonarce koło 15 parking podziemny- granatowy avant b5 na ramkach klubowych kr...... jarko Twoje to :mysli:

Opublikowano

Nie, to nie ja :no:

Generalnie to odkąd pracuje w icarze to tylko 2 razy byłem w bonarce...

GK, GK, Plaza, M1, Zakopianka - non stop :gwizdanie:

Opublikowano

tak myślałem bo Twoje bym poznał......

Opublikowano

Mam troche zamazana pamiec z ostatnich dwoch dni, ale wczoraj ok 17:30 widzialem ciemne B6 avant chyba KNS na drodze od 75 w kierunku na Gródek na klubowych ramkach :) pozdrowka :cool1:

Opublikowano

tak myślałem bo Twoje bym poznał......

Pewnyś :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.