Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kojarzę tylko zakłamaną mendę, ale zdrajcy nie za bardzo :mysli:

ktoś kto kłamie i szkodzi kolegom to tak jakby ich zdradził ...... przyjaźń to duże słowo i na to się latami pracuje eh......

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kojarzę tylko zakłamaną mendę, ale zdrajcy nie za bardzo :mysli:

ktoś kto kłamie i szkodzi kolegom to tak jakby ich zdradził ...... przyjaźń to duże słowo i na to się latami pracuje eh......

tamte rejony to tylko ...
Opublikowano

To też Łukasza rejony :kox:

I to nawet bardzo blisko :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

To też Łukasza rejony :kox:

I to nawet bardzo blisko :naughty: :naughty: :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

To też Łukasza rejony :kox:

I to nawet bardzo blisko :naughty: :naughty: :naughty:

Transit też tu mieszka jakby kto pytał i Miodzio :cool1:

Jarko coś Ci sie dowcip wyostrzył :decayed:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 12:39_________________________________________________pozatym sam siebie to raczej nie mogłem widzieć :tongue4:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 12:40_________________________________________________chyba ze w lusterku wstecznym :polew:

Opublikowano

Tranzytmoc to Zakrzówek, Miodzio Kliny...

Gdzie im do EUROPEJSKIEGO :decayed:

Opublikowano

Tranzytmoc to Zakrzówek, Miodzio Kliny...

Gdzie im do EUROPEJSKIEGO :decayed:

ja to Borek gdzie mi do Europejskiego a BTW dlaczego właśnie odnosisz sie lokalizacją do Europejskiego :cool1:

Opublikowano

Pozdro dla czarnego sedana B6 KDA z którym się mijalem od Ruczaju po rondo grunwaldzkie :)

Wysłano z MotoA953 z użyciem Tapatalk

Opublikowano

Pozdro dla czarnego sedana B6 KDA z którym się mijalem od Ruczaju po rondo grunwaldzkie :)

Wysłano z MotoA953 z użyciem Tapatalk

Również się z nim dzisiaj minąłem:)

Opublikowano

To ja :naughty:

Opublikowano

To ja :naughty:

Jerzyk to Ty żyjesz ? :naughty:

Opublikowano

Zyje zyje :naughty:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 08:05_________________________________________________Waski na Kosynierow/Mogilskiej :naughty:

Opublikowano

kogo dzisiaj przed 20 widzialem na nowohuckiej w czarnej B8 avant z klubowymi ramkami?

Opublikowano

kogo dzisiaj przed 20 widzialem na nowohuckiej w czarnej B8 avant z klubowymi ramkami?

Mnie :wink4:

ps. a skąd Ty masz blachy PO ? :mysli: to co widzimy sie dziś na spocie :decayed:

Opublikowano

Mnie :wink4:

ps. a skąd Ty masz blachy PO ? :mysli: to co widzimy sie dziś na spocie :decayed:

aaa tak myslalem :). ladna masz ta B8. jak kupowalem swoja to polowalem na taka ale sline+Q niestety nie zmiescilo sie w moim budzecie.

a blachy PO mam stad, ze samochod wziety jest w leasing w BZ WBK - a oni sa z Poznania.

Opublikowano

Kampus przed chwilą na wiadukcie Stella Sawickiego :?: :naughty:

Opublikowano

Pablo nie Ty jechales dzis kolo 19:30 jana pawla , jechalem za Toba (KR xxxAC? ) od PK do Ronda ja prosto Ty w lewo jak dobrze pamietam .

Opublikowano

Pablo nie Ty jechales dzis kolo 19:30 jana pawla , jechalem za Toba (KR xxxAC? ) od PK do Ronda ja prosto Ty w lewo jak dobrze pamietam .

pewnie Pablo na spota :gwizdanie: A Ty dlaczego nie podjechałeś :mysli:

Opublikowano

Pablo nie Ty jechales dzis kolo 19:30 jana pawla , jechalem za Toba (KR xxxAC? ) od PK do Ronda ja prosto Ty w lewo jak dobrze pamietam .

Tak to ja byłem :wink4:

A wiesz co że tak kminiłem czy to ty właśnie bo mało jeździ w M-Pakiecie E91 :naughty:

Nie powiem przód Twojej Bety we wstecznym lusterku robił wrażenie :kox:

Kurczę jak bym poznał po nr rejestracyjnym to zaciągnął bym Cię na spota hehe

Opublikowano

Kolega Boseron widziany na ul.Kobierzyńskiej.

Pozdrawiam ponownie :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.