Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To mój sąsiad jeśli KTT jeździ Q7 :polew: :polew: :polew::decayed:

Nie jestem zaskoczony :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widziałem dziś jakiegoś dźidka na kra pod krokusem :cool1: próbował maskę otworzył łomem :polew: :polew: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

widziałem dziś jakiegoś dźidka na kra pod krokusem :cool1: próbował maskę otworzył łomem :polew: :polew: :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Dźidek ma wielki zapas opon :naughty::decayed::polew:

Opublikowano

KNS srebny avant vis a vis muzeum PRL w NH tj szkoly muzycznej niedaleko placu centralnego :hi: ( wczoraj :tongue4:)

Opublikowano

Dziś ok. godziny 16.00 w okolicach Chrzanowa niebieskie a4 b6 na blachach KT ... z jakąś reklamą w formie przyczepy hm... sklepu być może :mysli:

Opublikowano

Dzisiaj rano gruszka w serwisie na mokrej :cool1: pozdro

Opublikowano

Dzisiaj 19.30 gruszkę koło Politechniki Krakowskiej. Nawet zamieniliśmy słówko. Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Dzisiaj rano gruszka w serwisie na mokrej :cool1: pozdro

pozdro pozdro[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 21:34_________________________________________________

Dzisiaj 19.30 gruszkę koło Politechniki Krakowskiej. Nawet zamieniliśmy słówko. Pozdrawiam :hi:

:hi:

Opublikowano

Dzisiaj koło 17.15 w korku do świateł (skrzyżowanie Wiślicka) od strony Nowohuckiej (Dyw 303) czarny sedan, ramki klubowe. Mrugałem awaryjnymi, nie wiem czy mnie widziałeś.

Pozdrawiam !

Opublikowano

Dzisiaj koło 17.15 w korku do świateł (skrzyżowanie Wiślicka) od strony Nowohuckiej (Dyw 303) czarny sedan, ramki klubowe. Mrugałem awaryjnymi, nie wiem czy mnie widziałeś.

Pozdrawiam !

Jechałem tamtędy dzisiaj ale nie o 17:00 tylko po 15:00.

Pewnie ktoś inny :mysli:

Opublikowano

Dziś ok. godziny 16.00 w okolicach Chrzanowa niebieskie a4 b6 na blachach KT ... z jakąś reklamą w formie przyczepy hm... sklepu być może :mysli:

Zgadzać się może ( to nie ja :P ) ale też widziałem kiedyś tą gablotę w Brzesku pomykał z reklamą na przyczepce ;)

btw. Gruszkę ( jeśli dobrze rozumuję, widzę Cię - Go :wink4: codziennie na kzm ;), w pracy chyba ? )

Opublikowano

Gruszka tu Gruszka tam Gruszka tu i tam :naughty: cały Kraków Go widzi wszędzie :naughty:

Opublikowano

Dzisiaj koło 17.15 w korku do świateł (skrzyżowanie Wiślicka) od strony Nowohuckiej (Dyw 303) czarny sedan, ramki klubowe. Mrugałem awaryjnymi, nie wiem czy mnie widziałeś.

Pozdrawiam !

Jechałem tamtędy dzisiaj ale nie o 17:00 tylko po 15:00.

Pewnie ktoś inny :mysli:

Sorry nie dopisałem, że B6 Sedan ;]

Opublikowano

Pewnie ykk :naughty:

Opublikowano

:mysli:

hmm moze to bylem ja.. nie przypominam sobie takiej sytuacji :decayed: :decayed:

Opublikowano

Coś mam ostatnio szczęście do klubowiczów.

Dzisiaj około 22 jechałem Nowohucką w stronie Łagiewnik, na drodzę spotkałem B6 w Avancie kolor srebrny jak moja ;-)

Zapomniałem niku kolegi. Rozmawaliśmy stojąc na światłach (skrzyżowanie z Wielicką)

Pozdrowiam :cool1:

Opublikowano

pozdrawiam kolegę Bogusz32 i potwierdzam spotkanie :hi:

Opublikowano

Dzis przed chwilą, ok 14.20, Granatowe B5 Avant na klubowych ramkach, granatowe,

Blaszki ST . . .

Miejscowość Bielany/Łęki :) przed Kętami :)

Pozdro dla kierownika mrugnałem awaryjkami ale nie skumał :) jechalem w przeciwnym kierunku P:)

Opublikowano

Mignęło mi się dzisiaj ciemno srebrne B6 w sedanie na KPR na ruczaju koło południa kto to??

Opublikowano

przed chwila granatowa B7 Avant KR 568FY (lub cos w ten desen) na klubowych ramkach kolo shell'a na Herberta. jechalismy razem Podmokla, Jugowicka do skrzyzowania z Zakopianka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.