Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

avant b7 ok 17;30 na nowohucka/saska bylo wesolo bo chyba miales kpl pasazerow;) blachy KRA :P ?

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziś Ozi opierdalający się w robocie :polew::decayed:

Opublikowano

przed chwila granatowa B7 Avant KR 568FY (lub cos w ten desen) na klubowych ramkach kolo shell'a na Herberta. jechalismy razem Podmokla, Jugowicka do skrzyzowania z Zakopianka.

zgadza sie to moj koń, Ciebie Gucio tez na BP widziałem to znaczy zauwazyłem ze ktoś trabi ale nie wiedziałem kto :wink4:

Opublikowano

Dziś Ozi opierdalający się w robocie :polew::decayed:

wole sie opierdalac w robocie niz za***rdalac ze zjebanym odkurzaczem :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Jarko dzis rano na ul. Mała Góra. :hi:

Opublikowano

Dziś Ozi opierdalający się w robocie :polew::decayed:

wole sie opierdalac w robocie niz za***rdalac ze zjebanym odkurzaczem :gwizdanie: :polew:

No niestety musiałem się wrócić :ranting1: ale zrobiłem tam :rant: i przez to załatwili mi bon na 100zł który mogę wydać na zakupy u nich :polew::kox:

Opublikowano

Jarko dzis rano na ul. Mała Góra. :hi:

:shocked: spałem w domu... Idę sprawdzić czy auto stoi...

Opublikowano
:mysli:
Opublikowano

Jarko dzis rano na ul. Mała Góra. :hi:

:shocked: spałem w domu... Idę sprawdzić czy auto stoi...

No to masz waćpan sobowtóra :decayed: :decayed: :naughty:;)

Opublikowano

Ale sobowtór w aucie czy auto podobne :mysli:

Opublikowano

Auto praktycznie idento, kierownika widziałem może przez jedna sekundę. Mijaliśmy się na skrzyżowaniu.

Opublikowano

jarko patrzyłeś czy auto stoi?? Jak stoi to się nie przejmuj, Diego ma dobrego dilera :decayed:

Opublikowano

Idę zaraz do pracy to będę wszystko wiedział :)

Opublikowano

Dzis ok godziny 20 w oswiecimiu obok rynku i placu kosciuszki, srebrne kombi b5 na klubowych ramkach jechalem z naprzeciwka ;)

kto to taki? przyznac sie bo mrugnalem awaryjkami dla poznaki ;P

Opublikowano

Wieliczka przy sklepie "Śmigielski" srebrna b5 na czarnej szybie... Wielickie blachy i ramki klubowe...

Opublikowano

Wąski(znaczy sie jego auto) wczoraj ok.17 pod bankiem al. Pokoju

Opublikowano

Wąski(znaczy sie jego auto) wczoraj ok.17 pod bankiem al. Pokoju

:wink4:
Opublikowano

pozdrawiam czarne b7 na KR777xx na felgach rs4, w Gródku nad dunajcem, cały weekend w ośrodku Arka ktoś z forum?

Opublikowano

czarne b7 kombi 22:15 kotlarska ramki klubowe rej z 666[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 22:29_________________________________________________dziśkoło 16 29 listopada przy Dobrego Pasterza b5 srebrne sedan 1.8t z dużym IC z przodu na ramkach naszych

Opublikowano

dziś koło 16 29 listopada przy Dobrego Pasterza b5 srebrne sedan 1.8t z dużym IC z przodu na ramkach naszych

Ciekawe kto to bo takiego srebnego sedana nie kojarzę :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.