Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No teraz to już czaje kto to mi machał, nie zaskoczyłem w ogóle, że to ty songo a to gdzie tam mykasz, że tak się co chwila widzimy ? bo ja do Bogumiłowic i tak prawie codziennie ;)

a do pracy tyle że w kierunku tuchowa bo 2 mosty remontowaliśmy w siedliskach

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czarny sedan KR*** na ramkach na parkingu reala na bora bora o 14:00 :hi:

Opublikowano
Lennox dzisiaj około 19 pod Delikatesami Centrum w Sierczy?

pudło :kwasny:

Hmm, jakieś B7 Avant z trzysta coś w numerach i chyba w Twoich rejonach, chociaż kolor zdaje się ze był nieco jaśniejszy

Opublikowano

Dziś pod Tesco na Wielickiej około 14 Audi A4 B5 granat KR ....05

ramki klubowe z tyłu

Opublikowano
Dziś pod Tesco na Wielickiej około 14 Audi A4 B5 granat KR ....05

ramki klubowe z tyłu

pozdrawiam :decayed:

Opublikowano

Cuber na zakopiance koło 14 zamyślony stał do lewo skrętu pod Castorame / Cinema City :dance2:

Opublikowano
Cuber na zakopiance koło 14 zamyślony stał do lewo skrętu pod Castorame / Cinema City :dance2:

heheh pewnie jechałem do sciany płaczu po kasiore :)

Opublikowano

dziś o 11 w rynku w Limanowej zielone B5 z ramkami klubowymi KLI 32... trąbiłem ale kierownik nie zajarzył.:naughty:

Opublikowano

Widze ze Dante kolacja ze sniadaniem no i pewnie rosolek bedzie:). stoi na wylocie i pozuje furka. 666 satan heheheh

Opublikowano
Widze ze Dante kolacja ze sniadaniem no i pewnie rosolek bedzie:). stoi na wylocie i pozuje furka. 666 satan heheheh

:wink:

---------- Post dopisany 10-07-2012 at 06:55 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2012 at 18:19 ----------

Wczoraj około godziny 17:20 mijałem czarnego avanta B7 z ramkami klubowymi na ul. Łęczyckiej. Niestety nie poznałem kto to :kwasny:

Opublikowano

wczoraj mijany Młody w C6 w Tęgoborzy...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kto pomykal dzis tj niedziela 15 lipca po Krakowie czarna a4 Avant SJ ... 28 przy al. 29 listopada widziany/widziana ????

Dzis tj 17 lipca na wadowickiej pod sklepem black red white czarna b7 sedan na SR...02 ???

---------- Post dopisany 18-07-2012 at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2012 at 20:01 ----------

Chyba dzis Dante pomykal Jugowicka okolo 18 50 w kierunku Gory Borkowskiej :>? w przyciemnianych gOOglach:hi:

Opublikowano

czarna B6 avant na ramkach i Galerii Krakowskiej o 19:30

KWI 12***

:hi:

Opublikowano

Wczoraj Jugowicka około 14-stej kierowal sie do Carrefoura , granatowy sedan B5 z wielkim batem od CB :) i ramkami klubowymi blachy KR....

Opublikowano

Czarny Avant (chyba KWI...) w Zabrzeży. Pozdro dla kierownika -zauważył i zatrąbił :hi:

Opublikowano
Chyba dzis Dante pomykal Jugowicka okolo 18 50 w kierunku Gory Borkowskiej :>? w przyciemnianych gOOglach:hi:

bardzo możliwe :decayed:

Opublikowano
Chyba dzis Dante pomykal Jugowicka okolo 18 50 w kierunku Gory Borkowskiej :>? w przyciemnianych gOOglach:hi:

bardzo możliwe :decayed:

no i oczywiscie dzis widziany u swojej Pani :) sie prezentuje na widoku hehehe.

Opublikowano
Chyba dzis Dante pomykal Jugowicka okolo 18 50 w kierunku Gory Borkowskiej :>? w przyciemnianych gOOglach:hi:

bardzo możliwe :decayed:

no i oczywiscie dzis widziany u swojej Pani :) sie prezentuje na widoku hehehe.

:thumbup1:

Opublikowano

kto dzisiaj pomykał Opolska ok 14.40 B6 avant czarną z ramkami klubowymi w strone 29 listopada ? :hi:

Opublikowano

dziś koło 8 rano w Dobrej koło Limanowej granatowe B6 avant z ramkami klubowymi.:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.