Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dzis na ulicy Zbigniewa Herberta w kierunku autostrady swoszowic czarna A4 B8 na ramkach klubowych prowadzila ja bodajrze Pani w blond wlosach. kto kolwiek widzial kto kolwiek wie :whistling:

zapewne moja żona jechała po mnie do firmy gdyz po Piątkowej imprezie ciezko było mi jechać jako kierowca :)

Blond :naughty:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziś o 6.30 na rondzie w Zakliczynie Mike_G_A4 w swoim A3 z przyczepką i traktorkiem do koszenia trawy zapewne zasuwał na Warszawę kosić trawę na narodowym hehe

Opublikowano

hmmm no moja żona Blond nie jest ale KR....NC się zgadza :wink:

Opublikowano
dziś o 6.30 na rondzie w Zakliczynie Mike_G_A4 w swoim A3 z przyczepką i traktorkiem do koszenia trawy zapewne zasuwał na Warszawę kosić trawę na narodowym hehe

Ładnie był oklejony?

Opublikowano

no co do wlosow moge sie mylic ciezko mi juz bylo sie wykrecic glowa bo za pozno sie zorientowalem a predkosc juz duza no ale wszystko inne sie zgadza:)

Opublikowano
wczoraj Dante zawiła :wink:

nawet zdążyliśmy sobie pogawędkę na światłach uciąć :naughty:

Opublikowano
dziś o 6.30 na rondzie w Zakliczynie Mike_G_A4 w swoim A3 z przyczepką i traktorkiem do koszenia trawy zapewne zasuwał na Warszawę kosić trawę na narodowym hehe

Ładnie był oklejony?

no fajnie,czarna klapa i dach,czarny traktorek na przyczepce no nic dodać nic ująć

Opublikowano
hmmm no moja żona Blond nie jest ale KR....NC się zgadza :wink:

moze Ty masz dwie żony :wink: bo tak Ci sie powodzi :naughty:

Opublikowano
hmmm no moja żona Blond nie jest ale KR....NC się zgadza :wink:

moze Ty masz dwie żony :wink: bo tak Ci sie powodzi :naughty:

Łukasz, od przybytku głowa nie boli. :naughty::polew:

Opublikowano
hmmm no moja żona Blond nie jest ale KR....NC się zgadza :wink:

moze Ty masz dwie żony :wink: bo tak Ci sie powodzi :naughty:

Łukasz, od przybytku głowa nie boli. :naughty::polew:

Dwie koleżanki okey, ale żony... To potężny ból głowy... :decayed:

Opublikowano
hmmm no moja żona Blond nie jest ale KR....NC się zgadza :wink:

moze Ty masz dwie żony :wink: bo tak Ci sie powodzi :naughty:

Łukasz, od przybytku głowa nie boli. :naughty::polew:

Dwie koleżanki okey, ale żony... To potężny ból głowy... :decayed:

Jarko znasz z autopsji? :naughty:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

dziś o 18:30 przed Wiśniową na KMY ramki klubowe :banan:

Opublikowano

cuber widziany podczas grzebania w magazynie w borku faleckim :wink:

Opublikowano

dziś o 6.30 na światłach remontowanego mostu w zakliczynie ponownie Mike_G w swojej A3 lecz tym razem bez przyczepki i traktorka,zapewne jechał po odbiór gaży za koszenie na narodowym hahaha. Michał ten gość który pokazywał Ci cześć w czerwonym ducato to właśnie ja,widziałem że zatrybiłeś tyle że ciut za późno i nie wiesz kto to był

Opublikowano

granatowa a4 b5 avant kra koncowka 07 na ramkach i naklejkach ulica skotnicka godz 20

Opublikowano

Wczoraj wieczorem po 22 srebrne B7 Avant na krzyżówce w Zabrzeży skręcało w stronę Sącza :hi:

Opublikowano

No teraz to już czaje kto to mi machał, nie zaskoczyłem w ogóle, że to ty songo a to gdzie tam mykasz, że tak się co chwila widzimy ? bo ja do Bogumiłowic i tak prawie codziennie ;)

Opublikowano

Lennox dzisiaj około 19 pod Delikatesami Centrum w Sierczy?

Opublikowano
Lennox dzisiaj około 19 pod Delikatesami Centrum w Sierczy?

pudło :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.