Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dzis okolo 12:20 pod Arką na swiatlach zielony sedan Skoda Octavia z iCar'a na ramkach :decayed:

mrygalem :hi:

Sie właśnie zastanawiałem kto to. Jeszcze ramki na przodzie nie masz, myślałem że jakiś obcy :)

no wlasnie tylko z tylu mam :decayed:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 274,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
kogo widziałem wczoraj po 17 na alejach ? niebieska S4 B6 w Avancie na tablicach KR

s4 :whistling: S-line :wink:

Opublikowano
kogo widziałem wczoraj po 17 na alejach ? niebieska S4 B6 w Avancie na tablicach KR

s4 :whistling: S-line :wink:

aaa to Ty byłeś ;-) no może i S-line ;-) tak czy inaczej fajny hehe ;-)

Opublikowano
kogo widziałem wczoraj po 17 na alejach ? niebieska S4 B6 w Avancie na tablicach KR

s4 :whistling: S-line :wink:

aaa to Ty byłeś ;-) no może i S-line ;-) tak czy inaczej fajny hehe ;-)

:wink:

Opublikowano

Michał Cerfur rano z laską i drugi Michał wieczorem Cerfur w play :wink: napewno wiedzą którzy to :naughty:

Opublikowano
Michał Cerfur rano z laską i drugi Michał wieczorem Cerfur w play :wink: napewno wiedzą którzy to :naughty:

dorabiasz tam jako ochroniarz :whistling::naughty:

Opublikowano

Cuber, gnsbud, przewóz, dzisiaj rano :)

Opublikowano
Michał Cerfur rano z laską i drugi Michał wieczorem Cerfur w play :wink: napewno wiedzą którzy to :naughty:

:hi:

Opublikowano
Michał Cerfur rano z laską i drugi Michał wieczorem Cerfur w play :wink: napewno wiedzą którzy to :naughty:

dorabiasz tam jako ochroniarz :whistling::naughty:

nie, wózki sklepowe zbieram :wink:

Opublikowano

grafitowa B6 kombi KRA-XFEX dzisiaj przed 7 zjazd z A4 w kierunku ofiar ronda katynia. Pani kierownik nie bardzo reagowala na pozdrowienia :/

Opublikowano

loko Ochotnica górna zaparkowane w lesie :P

Opublikowano

Furion nas tam w lesie 4 stało no chyba, że go po 14 widziałeś

Opublikowano
loko Ochotnica górna zaparkowane w lesie :P

:hi:

Wydawało mi się że Cię widziałem ale nie byłem pewny - teraz jestem pewny :wink:

Opublikowano

Rozglądałem się właśnie ale nie mogłem dopatrzeć nigdzie hehe :)

Opublikowano

Wczoraj o 16 widziany Kantek1 w Korzennej, machałem ale nie wiem czy zczaiłeś , leciałem na moto

Opublikowano

dziś zielona B5 sedan na ramakch klubowych Kraków nie pamiętam gdzie.

Opublikowano

Pozdrawiam kolege który dzisiaj koło godziny 8.30 jechał w strone Krakowa VW Crafterem na KR z ramkami klubowymi :D

Opublikowano

w poniedziałek wg umowy Mike_G na moście w Zakliczynie tyle że trochę przed czasem no i widzę że kazdego dnia zawsze przed 6.30 bo jakoś nie możemy się styknąć

Opublikowano

Wąski, przypadkiem nie wjeżdżałeś dzisiaj z alei w stronę żabińca około 17-stej ?

Opublikowano
Wąski, przypadkiem nie wjeżdżałeś dzisiaj z alei w stronę żabińca około 17-stej ?

:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.