Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5 min temu Pablo w lsniacym drechowozie :decayed:

trabilem, nie wiem czy mnie zauwazyles bo wjezdzalem na rondo :wink:

Tak myślałem że to ty bo kminiłem co to za kajtek na mnie trąbi ale widziałem jak wjeżdżałeś na rondo :naughty::grin:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Haha :grin:

Fanti przed chwila obok Galerii krk? :whistling:

mignela mi tylko felga i cwiartka tylna auta to glowy nie dam :wink:

Opublikowano

który fanti? fantowski czy fantomas?? :wink: patrze teraz przez okno i auto na parkingu stoi więc to nie ja

Opublikowano

fantowski fantowski :wink:

dlatego mowilem ze nie jestem pewien bo tylko mi cwiartka auta mignela, nawet nie zauwazylem czy to B6 byla bo tylko widzialem ze czarne auto, przeciemnione szyby i felga jak Twoja (albo bardzo podobna) :thumbup1:

ale za to z 20 min temu widziany Pabla brat kolo cerfa na czyzynach :decayed:

Opublikowano

:hi:

na wlocie do Rabki od strony Suchej Beskidzkiej czerwone B5 sedan koło g 12:30

Opublikowano

Godzine temu obok osiedla Przy Arce zaparkowana czarna B6 sedan z ramkami, TSA LM89 :wink:

Opublikowano
Dzisiaj rano o 6.15 na ul. Sławka pod cukiernią stalowe B6 na ramkach klubowych. Chyba miała różne fele po lewej stronie auta.

Jak zaparkowana to moja:)

Opublikowano

czikita na alejach dzisiaj ok godz 14.oo:hi:

Opublikowano
:hi:

na wlocie do Rabki od strony Suchej Beskidzkiej czerwone B5 sedan koło g 12:30

Chyba ja :D zaspany byłem może to nie widziałem hehe:hi:

Opublikowano

Jarek swoja b8 dzisiaj ok 13.00 w starym saczu jechał w strone gołkowic.:hi:

Opublikowano

Dzisiaj około 17:30 na A4 Katowice-Kraków czarna B7 avant na ramkach, bodajże SK125CN. Akurat jechałem Audi 80 kolegi.

Opublikowano

Wczoraj (sobota) ok godz. 10.30 Czarne B6 Avant S line na ramkach klubowych nr rej KR ?????? widziane w miejscowosci Gosprzydowa na trasie Brzesko Nowy Sącz

Pozdrawiam

Opublikowano

Cubrowóz na działkach o 17 :hi:

Opublikowano
Jarek swoja b8 dzisiaj ok 13.00 w starym saczu jechał w strone gołkowic.:hi:

:hi:

widziałem ale zapindalałeś tak szybko że nie zdążyłem mrugnąć :wink:

Opublikowano

DSC_0764.jpg

Zakopiańska, godzina 17, pozdro dla przywieszonego kierownika:hi:

Opublikowano
Cubrowóz na działkach o 17 :hi:
,

:hi:

Opublikowano

Czarny sedan B6 KR 666.. na ul. Borkowskiej :hi:

Opublikowano

dzisiaj po 15 w Woli Rzędzińskiej niebieski B6 avant na klubowych ramkach ciągnące reklamę na kółkach za sobą

Opublikowano
Czarny sedan B6 KR 666.. na ul. Borkowskiej :hi:

:hi: :-)

Opublikowano

Wczoraj wieczorem tj.30 lipca,na obwodnicy krakowa widziany czarny b6 Avant KBR xxxx na ładnym kółku i glebie. Z tylu rameczki i wlepeczki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.