Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Małopolska] Widziany, widziana


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2-3 dni temu na telewizyjnej srebrna B6 w avancie S-Line godz: ok 10:30-11:00, pozdro (jechałem czarną bawarą E39) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pod barem w Zabrzeży czarny Avant B6, SG... Zatrzymałem się ale, akurat wystartował :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Mateusz potem widzieliśmy się na drodze koło stadionu ale wtedy widziałeś a przy wjeździe do NS jeszcze widziałem Kamila z b5 z zielonymi felgami a jakąś minutę później Mike swoją b6 jechał i jeszcze wcześniej Kamila chodź czikity nie widziałem za to dzisiaj stała o 15 pod Europą. Więc pozdrowienia dla wszystkich:wink: Gdzie się teraz ruszę to znajomi z klubu jaki ten Sącz mały:whistling:

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------

I jeszcze w sobotę koło 14 widziana pod Europą, całkiem ładne b8 z wlepą ecuproject na KR ale niestety ramek klubowych nie było:

b8_kr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rano Jarek swoim golfem na skrzyżowaniu koło zamku skrecał w lewo na bulwar.

wczoraj ciemne b7 w tegoborzy tablice RZ ..... z przodu ramka klubowa a z tyłu tablica us.

i w sobote b6 sedan w brzesku na swiatłach.kierownik mnie zauwarzył i podniósł reke.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowniczki czarnej b7 avant na nr knt***18 na ramkach klubowych wczoraj ok 13 w Skawie, przylepiłem się do niej białym crafterem ;)

Obstawiam że to żona Hormona jechała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowniczki czarnej b7 avant na nr knt***18 na ramkach klubowych wczoraj ok 13 w Skawie, przylepiłem się do niej białym crafterem ;)

Obstawiam że to żona Hormona jechała

cechy szczególne - burza blond loków i tego tempa poruszania się też niczego sobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry , żona Hormona jeździ czarną B6 i ma ciemne włosy , a w Skawie to jechała Kamila czarną B7, dokładnie blondyna kręcone włosy . Tak się składa że ramki ma ode mnie . Audi była z tyłu bez emblematu A4 oraz 1.9 TDI ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Myślenicach przy parku ok 18 Bardzo ładna b5 w sedanie rej Kr i ramki klubowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę w Wadowicach a4 b7 KR kombi koło godziny 20 przed lokalem Avanti :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś nie daleko od Grottgera czarny sedan na KRA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...