Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj srebrne chyba s4 b5 na trasie Kraków Olkusz(Jerzmanowice) ok 12:00

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj srebrne chyba s4 b5 na trasie Kraków Olkusz(Jerzmanowice) ok 12:00

A czasem nie szare ;-) ? To Ty jechałeś z żoną ;-) ?

Opublikowano

Wtorek godz 18:30 czarny sedan KBR03W2 pod hutnikiem, zaskoczony jak się odsunąłem szybę to myślał, że go z kimś pomyliłem :grin: dopiero po chwili zakumał, że po ramkach go poznałem....

Środa 9:30 rondo grzegórzeckie czarny avant KR9C767 pozdro dla kierownika :hi:

A wieczorem na klasztornej 16:30 biały transit KR563YM na ramkach klubowych jechał w kierunku rybitw.

Opublikowano

Wczoraj po południu Cuberowe A6 pod czarnymi lazienkami,fajny sprzęt, pozdro :hi:

Opublikowano

Widziana dzis A4 okolo 11 godz pod szpitalem w prokocimiu :-) na blachach KLI... Komin to masz jak z czarnobyla :-D

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Czarna,czy szara? b5?

Opublikowano

A nie pamietam , ale miala tylni zderzak z boku obrysowany

Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Środa 9:30 rondo grzegórzeckie czarny avant KR9C767 pozdro dla kierownika :hi:

hehehe też Cię widziałem nawet Ci pomachałem ale chyba nie poznałes ;)

Wczoraj po południu Cuberowe A6 pod czarnymi lazienkami,fajny sprzęt, pozdro :hi:

:hi:

Opublikowano

czyje?? :)

s_Y1dc_rh_IDNsl_BCp_ky_WBqkbl_Ac7rci_V8_

Wygląda na to że moje :hi: pozdrawiam

Edytowane przez deep.water

Opublikowano

Środa 9:30 rondo grzegórzeckie czarny avant KR9C767 pozdro dla kierownika :hi:

hehehe też Cię widziałem nawet Ci pomachałem ale chyba nie poznałes ;)

:hi:

No nie poznałem, przyznaję się bez bicia :wallbash: Za bardzo byłem zajęty zapamiętywaniem blach :grin:

Edytowane przez BrunoNH

Opublikowano

Dziś, galeria krakowska. Granatowa B6 avant, na blachach KBC, pozdrawiam

Opublikowano

Pablo teraz zawijajacy się pod Dobrzanskim swoją piątka :)

Opublikowano

Dzis o 15 na rogu wielickiej z powstancow zielona A4 , blach nie zdazylem zobaczyc.

Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Dziś po 7, B5 z wlepą battalionu na masce, kolor ciemny, chyba czarny, leciało w stronę obwodnicy (kierunek Skawiny). Pzdr. Leciałem z przeciwka czarnym b5

Opublikowano

Dziś po 7, B5 z wlepą battalionu na masce, kolor ciemny, chyba czarny, leciało w stronę obwodnicy (kierunek Skawiny). Pzdr. Leciałem z przeciwka czarnym b5

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Radimm, na długo przyjechałeś ?

Opublikowano

Radimm, na długo przyjechałeś ?

panowie kiedy robimy spota?? Radekst chciał się tak samo z Tobą spotkać..

Opublikowano

Radimm, na długo przyjechałeś ?

panowie kiedy robimy spota?? Radekst chciał się tak samo z Tobą spotkać..

Wczoraj po raz dzwarty w tym miesiącu "wymieniałem" płyn chłodniczy w garażu, trzeba było zajrzeć ;-)

Opublikowano

Radimm, na długo przyjechałeś ?

panowie kiedy robimy spota?? Radekst chciał się tak samo z Tobą spotkać..

Wczoraj po raz dzwarty w tym miesiącu "wymieniałem" płyn chłodniczy w garażu, trzeba było zajrzeć ;-)

a co ja Duch Święty?? :wink:

to co dzisiaj na Ikei?

Opublikowano

Pracuję :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.