Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś 20:40 aleje b5 w jedynie srebrne z ramka klubową

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z czarnego swiecacego sie b8 widziana na nowohuckiej okolo 14.00 skrecajaca potem na wielicka, ciaglem sie za toba dosc dlugi kawalek☺

Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z czarnego swiecacego sie b8 widziana na nowohuckiej okolo 14.00 skrecajaca potem na wielicka, ciaglem sie za toba dosc dlugi kawalek☺

Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2

hmmm a może to było A6 C7 ? :P bo dokładnie jechałem wczoraj o tej porze i skręcałem w Wielicką ;)

Opublikowano

i "swiecące się" tez by na to wskazywalo ;)

Opublikowano

O boze to skladam poklony za blad w takim razie , ja tych nowych az tak jeszcze nie odrozniam , ladne swiecace bez znaczkow . Piekne autko

Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

bez znaczków to taka zmyłka ;) a w błąd może wprowadzać ramka klubowa ;):wink:

ps. wczoraj jeszcze była świecąca.... :)

Opublikowano

Wiesz ja bylem swiecie przekonany ze to b8 ☺ale dla mnie jeszcze wiele jest podobne do siebie , szczegolnie z tylu ramki informuja o zyciu klubowym wiec dobrze ze sa , ja swoich sie doczekac nie moge od ramzesa ale wybaczam mu bo ma urodziny ps. Zapitalasz ta a6 rowno , fajnie sie zbiera

Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Przyjedź na spota to będą ramki ;)

ps. teraz już kojarzę Audi A4 B6 sedan szary na nowohuckiej co się przyglądał mi bardzo heheheh ;)

Opublikowano

Przyjedź na spota to będą ramki ;)

ps. teraz już kojarzę Audi A4 B6 sedan szary na nowohuckiej co się przyglądał mi bardzo heheheh ;)

srebrny kolego, srebrny ;-)

Opublikowano

Może być i srebrny :)

Opublikowano

Heheh jezdzilem z rodzinka po grobach :-) ee robie na nocke jutro :-/ ost bylem to kolegi nie bylo , mialem do niego podjechac bo mam blisko i czekam na odzew od niego bez skutecznie na chwile obecna :-)

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

dziś koło 18 nowohucka aż do obwodnicy, jechałem za czarną a4 b7 z klubową nakleją, rej KRA :)

Opublikowano

Szary b5 avant na Conrada przed chwilą.

Naciapane z bagażnika...

Opublikowano

Klubowe ramki na taryfie granatowe B5. Widziane wczoraj na Tomasza jechałem żukiem.

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

Opublikowano

Pozdrawiam srebrne b6 na białych ramkach klubowych, przed chwilą na Pasterniku :)

Wysłane z mojego D2203 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Cuber przed 20 w Łagiewnikach

Opublikowano

Cuber przed 20 w Łagiewnikach

:hi:

ok 19-30 ;)

Opublikowano

Czarny avant b8 KR 1G*** na zakorkowanej starowislnej

Opublikowano

Czarny avant b8 KR 1G*** na zakorkowanej starowislnej

To byłem ja, pozdrawiam :)

Opublikowano

Klubowe ramki na taryfie granatowe B5. Widziane wczoraj na Tomasza jechałem żukiem.

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

a ja jechałem S4 za wami

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.