Treść opublikowana przez 102zielony
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Jakie ładne felgi ? oby służyły jak najdłużej.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
To byłem ja, pozdrawiam
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Ja niestety Ciebie nie zauważyłem :-? , również pozdrawiam No nie mogłeś bo szedłem ulicą Przejechałeś obok i tylko zdążyłem zobaczyć klubowe ramki i początek nr. rej. Często jeździsz tą trasą ? Pozdrawiam Kilka razy w roku.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Ja niestety Ciebie nie zauważyłem :-? , również pozdrawiam
-
A4 B8 CAGB moje pierwsze Audi
Niedawno auto miało zrobioną korektę lakieru i dostało powłokę, praca wykonana przez @Griffe i @gusiak11 link do fotostory z prac http://a4-klub.pl/index.php?/topic/232431-moje-prace/?p=4533798
-
Moje prace
Słowa uznania za super wykonaną pracę dla kolegów @Griffe i @gusiak11, jak zobaczyłem auto przy odbiorze to zastanawiałem się czy to moje
-
A4 B8 CAGB moje pierwsze Audi
Z tego co zdążyłem zauważyć wszyscy tak piszą w pierwszym poście o swojej furze a potem zaczyna się rezanie.
-
A4 B8 CAGB moje pierwsze Audi
Witam wszystkich, przyszedł czas żeby w końcu pokazać moje Audi. Dane techniczne: - rok produkcji 06.2010 - silnik 2.0 TDI CAGB (zrobiony chip w GCS Tuning na 179KM/ 376Nm) - kolor LZ9Y - koła 18'' 245/40/18 Pirelli P7 Cinturato - MMI 3G High z najnowszą mapą - PDC przód i tył z wizualizacją na MMI - Bixenony skrętne, led przód i tył - przyciemnione tylne szyby - zawieszenie 1BE - pakiet oświetlenia wnętrza QQ1 - lusterka zewnętrzne elektryczne, składane, podgrzewane - czujnik zmierzchu, deszczu, high beam assist - trójramienna multifunkcyjna kierownica - servotronic - tempomat - bluetooth - podgrzewane przednie siedzenia i tylna kanapa - system start/stop - podgrzewane dysze spryskiwaczy i jeszcze kilka rzeczy których teraz nie pamiętam Zrobione: - chiptuning w GCS Tuning na 179KM / 376Nm - oświetlenie wnętrza LED - podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED - uruchomione róże funkcje przez VCDS min: Audi Drive select ze sterowaniem z MMI, gauge test, lap timer, doświetlanie zakrętów, stan naładowania akumulatora, obniżanie prawego lusterka przy wstecznym, itp... - zielone ukryte menu Nie planuję więcej modów , ewentualnie wymiana wydechu na dwustronny z 3.0TDI i montaż ringów chrom z A5 na światła przeciwmgielne. Kilka zdjęć poniżej, jak pogoda się poprawi postaram się zrobić ładniejsze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kolega trafił na niedoszkolonego policjanta Może zrobili promke na zachętę żeby w kolejnym tygodniu więcej bankietów zarekwirować piszę, bo przy poprzedniej zmianie przepisów też było takie haloo wielkie, a w życie weszły jakieś pierdółki teraz patrzyłem na stronę policajów, i piszą o zabieraniu prawka, nietrzeźwości ale właśnie nie widzę nic o cenniku prędkości. może po prostu jest dalej odsunięte w czasie ?!? - sam cennik Tutaj nowy cennik za przekroczenie prędkości, poszło ostro w górę w terenie zabudowanym http://superauto24.se.pl/auto-porady/taryfikator-mandatow-2015-od-18-maja-bardzo-wysokie-stawki-za-predkosc_603858.html
-
B8 TrOOOOp
Panowie gdzie szukać odpływu z klimatyzacji pod autem?
-
Pkiet chrom - demontaż listwy na drzwiach
Witam, wie ktoś jak zdemontować listwy chrom na drzwiach pod szybą? Trzeba ściągać boczki i coś odkręcać od wewnątrz drzwi? NIe chciałbym ich połamać albo wygiąć.
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Dokładnie, robiłem chipa ok miesiąca temu i wszystko było robione przez zlacze OBD, a więc obyło się bez ingerencji w komputer.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
- [Małopolska] Widziany, widziana
Dzięki. Modów raczej więcej nie będzie, zmienione oświetlenie wnętrza i tablicy na led, zrobiony program w GCS na 179KM i to tyle BTW muszę się kiedyś wybrać na spota żeby poznać ludzi z KR Pozdro- [Małopolska] Widziany, widziana
To byłem ja;)- A4 B8 wykres po modyfikacji w GCS Tuning
Dzisiaj pojdechałem do Grzegorza dopytać się co i jak można zrobić z moim autem, a po 2h wyjechałem z wyższym momentem i większym stadkiem koni pod maską Szybka decyzja i normalnie inne auto. Poniżej link do wykresu. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/21ad4721481689d4.html- MMI 3G HDD po aktualizacji wyskoczył komunikat : Navigation data is blocked
Jak poprosiłem o pomoc w rozwiązaniu problemu to w odpowiedzi dostałem rade żeby nie ściągać z ruskich stron...ehh. Problemem był zły aktywator, pobrany z mapa był do wersji 6.17.3 a wersja mapy to 6.19.3. Aktywowalem do wersji 6.19.3 i jest ok. wszystko działa.- MMI 3G HDD po aktualizacji wyskoczył komunikat : Navigation data is blocked
Problem rozwiązany. Można zamknąć temat.- MMI 3G HDD po aktualizacji wyskoczył komunikat : Navigation data is blocked
Nie ściągałem z ruskich stron, mapę jak i aktywator miałem z forum a6klub. Jeden z użytkowników podał link do swojego chomika i twierdził że aktualizował u siebie i wszystko było ok. Czyli problemem jest aktywator, czy mapy?- MMI 3G HDD po aktualizacji wyskoczył komunikat : Navigation data is blocked
Aktywowałem, ale może mam zły aktywator? Masz może poprawny aktywator do wersji mapy 6.19.3?- MMI 3G HDD po aktualizacji wyskoczył komunikat : Navigation data is blocked
Witam, mam problem po aktualizajci mapy. Aktualizacja oprogrmowania kolejne wersje poszły bez problemu, potem aktualizacja mapy i aktywator. Wszystko było ok, po ponownym uruchomieniu navi działała. Jednak po ok. 5 minutach wyskoczył komunikat " navigation data is blocked". Co poszło nie tak? Zły aktywator czy coś z oprogramowaniem? Ktoś może doradzić co z tym dalej zrobić?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, jestem Rafał i od dwóch miesięcy jestem posiadaczem A4 B8. - [Małopolska] Widziany, widziana