Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Małopolska] Widziany, widziana


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dziś na obwodnicy wyprzedzałem Manie w jego błyskawicy toyota "Cappy" pozdrowionka jak czyta forum :wink4: nawet poznał bo machnał ręką :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak.dzisiaj to jest 13.02.2011 miejscowosc Przysietnica mijalem sie pierwsze z czerwona A4b5 chwile potem granatwa A4b5.i na koniec zpod kawiarni Roksana wyjezdzała srebrna A4b5 .czy te osoby sa na forum? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek okolo godziny 23 30 na wielickiej...prawdopodobnie srebrne S4 sedan ale juz nie zdarzyłem zauważyc nr rej...;/ za szybko było...

w kazdym badż razie mialo pierdnięcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski w drodze do pracy u zbiegu ulic Wielickiej i Dworcowej oślepiony blaskiem porannego słońca :rolleyes:

POZDRAWIAM :hi:

BTW Fajnie Ci się auto prezentuje z felgami w tym kolorze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski w drodze do pracy u zbiegu ulic Wielickiej i Dworcowej oślepiony blaskiem porannego słońca :rolleyes:

POZDRAWIAM :hi:

BTW Fajnie Ci się auto prezentuje z felgami w tym kolorze :good:

:wink4: Tak myślałem czy to Ty McD :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jak byłem w hurtowni na Centralnej ok 15:00 i stała taka oto audica ale kogo bo nie kojarze :mysli:

img117dp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne B6 sedan na starych podkładkach w Kluszkowcach koło stoku na mostku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert W. wczoraj koło 16 na Kalwaryjskiej, rozmawiał przez komórkę, machałem, migałem ale nie widziałeś :gwizdanie:

UPS :embarrassed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznac sie który to stał pod halą Wisły w poniedziałek po południu, srebrne B6 combi KR 71.KA :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 17:03_________________________________________________ramki klubowe na tylnej tablicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny avant KR...4K (z tyłu klubowe ramki) wczoraj (wtorek) ok. 9:45 jechał od Ronda Grunwaldzkiego alejami, kto to :cool1: ?

(o ile dobrze widziałem lekko wgnieciona tylna klapa, a w środku dwa osobniki :wink4: płci męskiej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Łukasz (ksywki nie znam;)) częstujący kurczakami na spocie;) w granatowym b7 avant dziś ok 17:30 na bus-pasie przy rondzie grunwaldzkim z komórą przy uchu ok 17:30 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Łukasz (ksywki nie znam;)) częstujący kurczakami na spocie;) w granatowym b7 avant dziś ok 17:30 na bus-pasie przy rondzie grunwaldzkim z komórą przy uchu ok 17:30 :kox:

ksywke juz zapamiętasz :naughty: ale to ja zauważyłem Cie pierwszy na moście dębnickim, spieszyło mi sie strasznie ale nie mówmy głośno którym pasem jechłem :decayed:

pozdrowienia :good: ładne to Twoje B6 [br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 11:16_________________________________________________czyli kojarze sie z kurczakami tak :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...