Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Małopolska] Widziany, widziana


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj godzina mniej wiecej 11-30 DIEGO przed skrzyżowaniem wielickiej z nowohucką :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam nadzieję że żona nie czyta forum :) wszędzie jesteście nawet spokojnie objadu nie można zjeść :gwizdanie:

Jak się gdzieś wybiorę z koleżanką zmienię samochód :)

bez paniki :wink4: z Grzeskiem (TrueOgre) często się tam widujemy to raz , dwa że mamy to 500m od domu ,trzy to za***iście załatwia się tam interesy a cztery to można smacznie zjeść :naughty:

zgadzam się w 100 % a co do zmiany samochodu to ja nigdy się :audi: nie wypuszczam w wiadomych sytuacjach :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że żona nie czyta forum :) wszędzie jesteście nawet spokojnie objadu nie można zjeść :gwizdanie:

Jak się gdzieś wybiorę z koleżanką zmienię samochód :)

bez paniki :wink4: z Grzeskiem (TrueOgre) często się tam widujemy to raz , dwa że mamy to 500m od domu ,trzy to za***iście załatwia się tam interesy a cztery to można smacznie zjeść :naughty:

zgadzam się w 100 % a co do zmiany samochodu to ja nigdy się :audi: nie wypuszczam w wiadomych sytuacjach :gwizdanie:

widziałem Cie dzisiaj :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jechałem na ręcznym :polew:

no ja tam nie wnikam jak sobie umilasz jazdę :decayed: :decayed: :decayed:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj godzina mniej wiecej 11-30 DIEGO przed skrzyżowaniem wielickiej z nowohucką :naughty:

Cuber, widziany dzis na Nowohuckiej :hi::kox:

18843048xs5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber, widziany dzis na Nowohuckiej

no to pięknie mnie ustrzeliłeś :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę się naspotykałem dziś :decayed: najpierw pogawędka z Kepasą w korku koło tesco kapelanka, potem widziałem Irko pod BP na rybitwach, a na koniec gadałem z Podsim, którego spotkałem w radiowozie pod ambasadą USA :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :D Czy ktoś z Was dziś ok godziny 13 stał w kolejce do myjni na BP na Bora Komorowskiego? B5 Avant kolor asny (nie wiem jaki to :D) Relingi srebrne, felgi 16 od A6, silnik 1,8 T :P początek rejestracli KOL[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 14:46_________________________________________________oczywiście podkładki klubowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne to kolega Hercus :)

http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/hercus-u9451.html[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 14:58_________________________________________________A jak przyjedziecie na spota to Wam powiem gdzie w NH jest fajna myjnia i nie ma takich kolejek jek na BP :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :D Czy ktoś z Was dziś ok godziny 13 stał w kolejce do myjni na BP na Bora Komorowskiego? B5 Avant kolor asny (nie wiem jaki to :D) Relingi srebrne, felgi 16 od A6, silnik 1,8 T :P początek rejestracli KOL[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 14:46_________________________________________________oczywiście podkładki klubowe :)

Kolega z czerwonego Avanta ??? W super stanie masz to autko ... wykrecałem szyje w każdą strone żeby w lusterku zobaczyć czy masz ramki klubowe ale nie widziałem a głupio było wysieść popatrzyć na ramki i wsiąść .... moje widziałeś trzeba było podejść :wink4:

Do następnego razu Pozdrawiam :good:

PS a felgi to 17'' a :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak przyjedziecie na spota to Wam powiem gdzie w NH jest fajna myjnia i nie ma takich kolejek jek na BP

a nie mozesz zdradzić tajemnicy już teraz ?? :gwizdanie: po co mamy stać w kolejce na BP ..... będziemy sie przez to na spoty spóźniać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokół stałem obok Ciebie :gwizdanie: a Ty nic :) zaspany zapewne :)

gdzie ? :decayed:

no poniedziałek wkońcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokół stałem obok Ciebie :gwizdanie: a Ty nic :) zaspany zapewne :)

gdzie ? :decayed:

no poniedziałek wkońcu :)

Dokładnie tam gdzie ostatnio.W korku przed Stoczniowców na wysokości servisu Volvo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...