Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z centralnym, szybami i oswietleniem wnetrza


zassamel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich czytelników:) Wiem ze tema jest wszech obec poruszany ale nigdzie nie moglem zmalezc odpowiedzi na moje problemy.

Moj samochod to Audi A4 B6 1.9 AWX Anglik

Problem taki jak w temacie. Zrobilem juz chyba wszystko.

Na pierwszy ogien poszly przelotki w drzwiach ( wiazki),kabelki byly polamane wiec postanowilem znalez inne w lepszym stanie. Po wymianie bez zmian a w dodatku doszedl problem z glosnikiem po stronie kierowcy bo przestal dzialac po wymianie wiazki. Dziwne...

Z modulem komfortu nie moge sie polaczyc, wyglada na to ze sie zawiesil bo od czasu do czasu nagle wszystko zaczyna dzialac ale niestety w tym damym momencie zaczynaja swiecic swiatla awaryjne i musze wyciągnąć bezpieczniki od modulu by ustalo.

Szukalem tez zgnitych kabli w progu i nic, zero wilgoci w module komfortu.

Raz mialem przeciek ale woda dostawala sie od strony kierowcy( W pl pasażera) i woda sciekala po zegarach, i module centralnej elektryki. Moze ma to jakis zwiazek?

Prosze o pomoc bo juz pare miesiecy sie z tym glowie i nic a auto caly czas otwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka mam podobny problem. kiedys awaryjki same mi migaly szybko jak nacisnalem guzik awaryjnych to wtedy wolno migaly. niue dalo sie wylaczyc migaczy. centralny raz chodzi raz wogole musze wtedy drzwi otworzyc kluczykiem reszta drzwi zamknietych nadal zostaje i wtedy nie mam nawet podswietlania w podsufitowce...musze odpalic auto ruszyc z 5cm i wtedy drzwi otwieraja sie wszystkie. moze ktos mial podobny problem .:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pomoże? Zauważyłem też że bezpiecznik od tylnej szyby sie topi...może to mieć związek z tym wszystkim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...