Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzę że jesteś z okolic jak chcesz możemy się ustawić i sprawdzisz na moim kablu

Opublikowano
paudib8 wpisz w Adaptacji wartosc 34 :wink: usun 65535

testowałem - wartość 34 przyjęta w "Car Menu Options II" - Niestety ADS Manu się nie pojawia - więc bez extra menu ...:wink:

Opublikowano

Witajcie. Udało mi się z kodowaniem w mmi, tylko mam problem z przyciskiem. W kostce brązowej 16 pinowej, przylutowałem przewód do przewodu w czwartym pinie ( już był zajęty). Przycisk mi się podświetlił ale jest nie aktywny ( nie mogę zmieniać trybów) i wyskoczył mi błąd!!!

20140424_224608_1.jpg

Opublikowano

Kodowanie poprawnie zrobione ? sprawdz :wink:

PIN 4 masz juz zajety poniewaz idzie tam tez sygnał od G238 i G395 .

Opublikowano

Filmik z montażu ADS (nie ma nagranego kodowania) - i po niemiecku :/

Opublikowano

Czy kodowanie złe...

20140429_194219.jpg

20140429_194307.jpg

20140429_194333.jpg

20140429_194357.jpg

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

A kodowałem tylko układ kierowniczy i silnik

Opublikowano

2G, po wczorajszym ponownym kodowaniu nie

Opublikowano

Dziś zrobię i się odezwę czy coś pomogło. pozdro

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ----------

Restart mmi nie przyniósł zamierzonych efektów...

Jakie propozycje!?

Opublikowano

wszystko zakodowane OK , cos z przyciskiem jest nie halo :eusathink: nie masz na podmianke od kogos ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

niech ktoś zrobi takie DIY dla concerta krok po kroku. co dokupić jak zakodować. Nie wszyscy mają mmi2 czy 3

Opublikowano

Kodowanie w MCE 09 jest takie samo do wszystkich , niezaleznie co mamy w aucie .

Jedynie przyciski (moduł ) umieszczony jest w panelu koło lewarka . Musimy wymienić dodatkowo ta osłone pod ADS .

8K1 959 673 E V10 przycisk 240 pln

8K0 864 261 ( literka w zaleznosci od wyposazenia ) RAMKA 202 pln

Szukamy raczej uzywki ( kompletnego panelu ) :wink: 150-200 pln

concert1.jpg

Opublikowano
Kodowanie w MCE 09 jest takie samo do wszystkich , niezaleznie co mamy w aucie .

Jedynie przyciski (moduł ) umieszczony jest w panelu koło lewarka . Musimy wymienić dodatkowo ta osłone pod ADS .

8K1 959 673 E V10 przycisk 240 pln

8K0 864 261 ( literka w zaleznosci od wyposazenia ) RAMKA 202 pln

Szukamy raczej uzywki ( kompletnego panelu ) :wink: 150-200 pln

http://s19.postimg.org/s9be8qp0f/concert1.jpg

A w jaki sposób to przełączamy, skoro jest tylko jaden klawisz a na ekranie w concercie się podobno nic nie wyświetla?

Opublikowano

Concert ma opcję ze wyświetla, ale dopiero jak będą zmiany. Podobnie jak z klimatronic.

Opublikowano
Concert ma opcję ze wyświetla, ale dopiero jak będą zmiany. Podobnie jak z klimatronic.

Masz może jakieś fotki, jak to wygląda?

Opublikowano

Nie mam, ale wkodować ADS można do Concerta, więc musi coś wyświetlać ;)

Opublikowano

Czyli nie wiesz na pewno? Bo ten przycisk ADS ze zdjęcia Grzegorza jest inny niż te co widziałem. Normalnie siedzi tam przycisk w całości do ADS. Taki jak przy MMI.

Opublikowano

No na 100% nie wiem, jednak wiem że można zakodować go w Concercie :)

Opublikowano
Czyli nie wiesz na pewno? Bo ten przycisk ADS ze zdjęcia Grzegorza jest inny niż te co widziałem. Normalnie siedzi tam przycisk w całości do ADS. Taki jak przy MMI.

wszystko zalezy jaki mamy rocznik auta , ten jest z po 2011 roku .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.