Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie nie mam tego

BYTE 19 bit 6 zmiana z 0 na 1 ( umozliwia własciwa kontrole podswietlenia dla przełacznika ADS)

Jak zmienić to ręcznie ?

w binary :wink:

Opublikowano

To całość w kodowaniu ADSa ??

W filmie procz ADSa kolo koduje cos jeszcze ale generalnie tylko tyle co w filmiku powinno sie zakodowac...

Opublikowano

Hmm zakodowałem ręcznie podświetlanie przycisku bo nie miałem podpowiedzi. Święci się wszystko prócz napisu Indywidual u was też tak jest ? wybrana opcja świeci mocno a wolne słabiej jeżeli wybiorę opcję Indywidual świeci mocno. Jeżeli natomiast wybiorę inną opcję inna również świeci mocno pozostałe słabiej prócz włąśnie indywidual

Opublikowano

u mnie świecą wszystkie, i wybrana opcja jaśniej.

A individual masz w kanałach zakodowane?

Opublikowano

Zabrałem się dziś za ADSa ....

I na wstepie strzał na klate.... nie mam PLUSA w bezpiecznikach po prawej stronie :(

Jak tam PLUSA dociągnąć ??

20140628_191058.jpg

20140628_191124.jpg

Opublikowano
Zabrałem się dziś za ADSa ....

I na wstepie szczał na klate.... nie mam PLUSA w bezpiecznikach po prawej stronie :(

Jak tam PLUSA dociągnąć ??

http://s28.postimg.org/jtc0tq7mh/20140628_191058.jpg

http://s28.postimg.org/oqpleu9ll/20140628_191124.jpg

Kto Ci szczał na klatę?

Opublikowano
Zabrałem się dziś za ADSa ....

I na wstepie szczał na klate.... nie mam PLUSA w bezpiecznikach po prawej stronie :(

Jak tam PLUSA dociągnąć ??

http://s28.postimg.org/jtc0tq7mh/20140628_191058.jpg

http://s28.postimg.org/oqpleu9ll/20140628_191124.jpg

U mnie też nie było, podciągnąłem pod bezpieczniki po stronie kierowcy i też działa:decayed:

Opublikowano
Zabrałem się dziś za ADSa ....

I na wstepie szczał na klate.... nie mam PLUSA w bezpiecznikach po prawej stronie :(

Jak tam PLUSA dociągnąć ??

http://s28.postimg.org/jtc0tq7mh/20140628_191058.jpg

http://s28.postimg.org/oqpleu9ll/20140628_191124.jpg

Kto Ci szczał na klatę?

Hm....nie wiem jak to wyjaśnić :)

Błąd i tyle ;)

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

a sprawdzałes w czerwonej wtyczce ?

W której czerwonej ? Po stronie kierowcy ??

Opublikowano

Po stronie kierowcy masz ta duza czerwona wtyke , sprawdz miernikiem czy tam masz stały plus bo modelu 2010 były zmiany .

Opublikowano

Zdjęcie jest z netu bo jakoś nie pomyślałem wczoraj żeby stronę kierowcy obfotografować :-(

Chodzi o to zaznaczone na fotce niżej ?

STAŁY plus z tego co pamiętam był w czerwonej kostce bezpieczników po stronie kierowcy.

Nawiasem mówiąc nie wiem dlaczego wydawało mi się ze + ma być po stacyjce....

2014_06_29_11_38_26.jpg

U Was moduł pod który wpinamy się fioletowym kabelkiem tez był/jest tak "schowany" po lewej stronie ??

Za tym:

20140628_192403.jpg

20140628_193911.jpg

Opublikowano

tak jest on "schowany". Trzeba wypiąć pierwszą cześć i dostaniesz się do właściwego modułu. Tam znajdziesz wtyczkę i do niej podłączysz kabelek

Opublikowano

Glupiutkie pytanie... mam ADS w MMI bez przyciskow i mam do wyboru: Dynamic, Auto, Comfort. Moje ustawienie indywidualne pedalu gazu (mialem ustawione przy wirusie) jest ukryte teraz pod Auto ? Czwartej opcji - Indyvidual nie mam, powinienem miec ?

Opublikowano

Witam dziś tak mi się nudziło że postanowiłem odblokować ADS i ku mojemu zaskoczeniu wszystko poszło bez problemu w opcji car mam opcję dynamiczny,auto,komfort i powiem szczerze że ja nie widzę żadnych różnic poprzez przełączenie na dane funkcję chyba że cos jest żle:eusathink: (mam zaznaczone na czerwono czyli ok) a servotronic też jest już:wink:

Opublikowano

Udało mi się aktywować wszystko, ale nie zauważam różnicy przy zmianach trybów.

Chciałem dezaktywować cały ADS. Zmieniłem chyba wszystkie kodowania ale wchodząc w CAR mam pozycję Audi drive select na szaro.

W ukrytym menu także odznaczyłem opcję charisma.

Co jeszcze muszę zrobić?

Opublikowano
Udało mi się aktywować wszystko, ale nie zauważam różnicy przy zmianach trybów.

Chciałem dezaktywować cały ADS. Zmieniłem chyba wszystkie kodowania ale wchodząc w CAR mam pozycję Audi drive select na szaro.

W ukrytym menu także odznaczyłem opcję charisma.

Co jeszcze muszę zrobić?

Zrób wszystko w odwrotnej kolejności jak robiłeś tzn kodowałeś.(A zrobiłeś adaptację)bo ja właśnie tego nie zrobiłem ADS się pali normalnie na czerwono i też nie mam żadnych zmian wydaje mi się że przez to że nie zrobiłem adaptacji:facepalm:

Opublikowano

Na kierownicy coś tam chyba chodzi ciężej przy dynamic ... ale już przy Engine na COmfort/Dynamic to różnica jest totalnie zauważalna przy tfsi. Na dynamic lekkie muśnięcie gazu i już szarpie (komfortowe to nie jest...), na comforcie ciśniesz a on się najpierw upewnia, że wiesz co robisz i dopiero potem dolewa wachy ;)

Opublikowano
Na kierownicy coś tam chyba chodzi ciężej przy dynamic ... ale już przy Engine na COmfort/Dynamic to różnica jest totalnie zauważalna przy tfsi. Na dynamic lekkie muśnięcie gazu i już szarpie (komfortowe to nie jest...), na comforcie ciśniesz a on się najpierw upewnia, że wiesz co robisz i dopiero potem dolewa wachy ;)

Jest dokładnie tak jak ty mówisz na dynamik coś tam ciężej chodzi :wink: Po ustawieniach w blokach dopiero ruszyło zapomniałem to wcześniej zakodowac.

Opublikowano

"STG Anpassung -> Funktion 10

Security Acces Code 20113

KANAŁY 63,64,65,66

Standard mamy ustawienia 2 (Auto)) --> Zmiana wartości z 2-3 pozwoli nam jezdzic tylko w trybie dynamic.

1 = Comfort

2 = Auto (Standard)

3 = Dynamik

4 = Individual

Jeśli nie mamy guzika od zmiany trybu jazdy Drive Select kanały 63-66 zmieniamy w każdym na wartość 4"

A jeśli mamy przycisk to w kanałach 63,64,65,66 jakie wpisujemy wartości ?

Takie :

KANAŁY 63,64,65,66

63 - 1 = Comfort

64 - 2 = Auto (Standard)

65 - 3 = Dynamik

66 -4 = Individual

?????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.