Skocz do zawartości
IGNOROWANY

demontaż srebrnej listwy tylnego zderzaka


rocco26l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym zdemontować tą srebrną listwę znajdującą się na górze tylnego zderzaka.

Wie ktoś jak się za to mam zabrać ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zdemontuj zderzak żeby nie połamać zatrzasków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozebranie całej tapicerki to jest 15min nawet dla laika :wink: 4 śruby na tylnej belce i po 5 śrub na boczkach od co cała filozofia, po odkręceniu wyrywasz boczki bo trzymają się jeszcze na metalowych spinkach:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozebranie całej tapicerki to jest 15min nawet dla laika :wink: 4 śruby na tylnej belce i po 5 śrub na boczkach od co cała filozofia, po odkręceniu wyrywasz boczki bo trzymają się jeszcze na metalowych spinkach:naughty:

dochodzi jeszcze 1 h jak nie więcej żeby odkręcić zderzak :wink:

i jeszcze trzeba dodać tyle samo czasu żeby to zmontować a ja chciałem w 15 min tą listwę wymontować :naughty:

jeśli się nie da na skróty to będę musiał ale chce tego uniknąć dlatego pytam :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: godzina starczy ci na zaciągnięcie i założenie:wink:

tylko musisz mieć wszystkie narzędzia i :beer: pod ręką:grin:

---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

Zmienialem wiazke pdc w zeszlym tygodniu z piwem i bajerką zeszło dwie godziny:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: godzina starczy ci na zaciągnięcie i założenie:wink:

tylko musisz mieć wszystkie narzędzia i :beer: pod ręką:grin:

---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

Zmienialem wiazke pdc w zeszlym tygodniu z piwem i bajerką zeszło dwie godziny:wink:

a jak już weszliśmy na ten temat to jak użytkowanie parktronika w codzienności( awaryjność dokładność skuteczność )???

opłaci się wydać trochę kasiorki na ten gadżet ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa:wink: powiem że się latwo do tego ustrojstwa przyzwyczaić i jak przestaje działać to problem:grin:

ja miałem w serii (bogaty niemiec se zamówił:grin:) i w czasie 4lat użytkowania siadł mi 1czujnik z osmiu i buzer tylni się wykończył

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

Koszt naprawy 50 zeta czujnik, buzer zreanimowany:whistling: koszty żadne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...