Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4 B5 w programie Samochód marzeń: kup i zrób


lookas

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny program, oglądam każdy odcinek, w końcu pojawiło RS4 B5 :kox: ładnie zachowany egzemplarz

Samochód marzeń: kup i zrób, Odcinek 5 online Sezon 5 | Oglądaj TVN Turbo w Player.pl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem auto było mocne a odcinek jeden z najsłabszych z dotychczasowych. Bogaty chłopczyk kazał umyć auto i zdobić rozrząd bo mu się w garażu rs4 zapodziało. Widzialem w tym programie większych pasjonatów, ktorzy bardziej zaslugiwali na pomoc w odbudowie auta. Ja wiem, że auta trzeba urozmaicić w programie ale inaczej ten odcinek sobie wyobrazalem. szkoda bo za fajnym autem nie poszedł dobry odcinek tego programu, który skąd inąd bardzo lubię.

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto bogatemu zabroni... w sumie najwyżej w tej apaszce się polansuje troche :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem auto było mocne a odcinek jeden z najsłabszych z dotychczasowych. Bogaty chłopczyk kazał umyć auto i zdobić rozrząd bo mu się w garażu rs4 zapodziało. Widzialem w tym programie większych pasjonatów, ktorzy bardziej zaslugiwali na pomoc w odbudowie auta. Ja wiem, że auta trzeba urozmaicić w programie ale inaczej ten odcinek sobie wyobrazalem. szkoda bo za fajnym autem nie poszedł dobry odcinek tego programu, który skąd inąd bardzo lubię.

Wysłane z mojego Trooper_X55

+ 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód super odcinek kiepski, Cabanmat to samo pomyślałem:decayed:. Ale i tak koleś nie pobije tego gnojka co dostał od dziadka SL-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta RSka jest juz na innym forum. Samochód marzeń, z tym sie zgodzę, ale scenariusz i reZyseria odcinka pożal sie Panie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reżyseria to jedno ale rozbiórka auta tez ma wiele do życzenia. Opróżnianie klimy odkrecanie odboi bez pasa, zdejmowanie paska z napinacza i jeszcze wiele smaczków w których nadworny mechanik robi błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie juz nie wnikam bo sie nie znam, ale jesli to takie hochsztaplerstwo to tym bardziej bieda niestety... A gwoździem programu były dwie nakrętki za 5dych^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórych tutaj w temacie zachowanie godne prawdziwego, zawistnego i zazdrosnego polaczka. Niech ma, nic tylko cieszyć się razem z nim i z tego, że kolejny ładny egzemplarz zachował się w Polsce, chociaż w programie się nie popisał prowadzący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem auto było mocne a odcinek jeden z najsłabszych z dotychczasowych. Bogaty chłopczyk kazał umyć auto i zdobić rozrząd bo mu się w garażu rs4 zapodziało. Widzialem w tym programie większych pasjonatów, ktorzy bardziej zaslugiwali na pomoc w odbudowie auta. Ja wiem, że auta trzeba urozmaicić w programie ale inaczej ten odcinek sobie wyobrazalem. szkoda bo za fajnym autem nie poszedł dobry odcinek tego programu, który skąd inąd bardzo lubię.

Wysłane z mojego Trooper_X55

duży + :hi:

Nie przypominam sobie, żeby podczas wymiany rozrządu trzeba było ingerować w klimatyzację :doh:. No chyba, że przy okazji robili przegląd klimatyzacji.

Szkoda, że nie pokazali środka. Przez moment było widać kierownicę i to była zwykła kiera z przyciskami.

Pewnie Audi kolejny raz będzie w garażu stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reżyseria to jedno ale rozbiórka auta tez ma wiele do życzenia. Opróżnianie klimy odkrecanie odboi bez pasa, zdejmowanie paska z napinacza i jeszcze wiele smaczków w których nadworny mechanik robi błędy.

w czym widzisz problem że oróznili klimę jak mieli do tego urządzenie na miejscu, bynajmniej nie trzeba było chłodnicy omijac, szczególnie jak auto na podnosniku,.

wiadomo że da się chłodnicę odchylić ale to tylko dlatego żeby kosztów nie robić,.

jaka róznica skąd pasek zdjęty jak napinacz cofniety z pomoca drugiej osoby, ???

ale co racja to racja, są wieksi pasjonaci którzy bardziej doceniliby udział w tym programi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...