Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C5+ Srebrny Avancior By Aron21

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Jako że moja była A4 poszła pod młotek :cry::cry:

http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/a4-b5-afn-redavant-aron21-sprzedane-267948/

A że jako fanatyk AUDI pozostałem przy marce postanowiłem się pochwalić nowym nabytkiem .

Wybór padł na A6 C5

Wersja BLACK SHADOW

Rok 2002(LIFT)

1.9 TDI 131Km - :facepalm::facepalm: MAŁOOOOO

Wyposażenie :

Bixenon

4xEl.Szybki

El./Podgrzewane lusterka

2DIN

Fotele kubełkowe ( elektryczne lędzwia , oraz regulacja góra/dół )

Podgrzewane Fotele

Climatronic 2 Strefowy

Pełny FIS

Skrzynia DQS manual 6 Biegów

Halogeny przednie

6xAirBAG

Kierwonica S-line

Gałka S-Line

Podłokietnik

Zmieniarka 12 CD ( Radio + Zmieniarka w bagażniku )

Koła BORBET 16" :facepalm:

zawiecha 1BE

GPS na dachu

Hamulce 320 przód

Rozpórka Górna

PLANY

Pakiet oświetlenia LED - Dzięki Bidzio1

MOC MOC MOC - Przy tej masie 131KM to o wiele za mało

Koła 18"

Navigation Plus DX

Zderzak Przód/tył RS6 ??:eusathink:

Fotele w skórze/Alkantara ??

Xenon w Halogeny

To by było narazie chyba tyle . Na chwile obecną powymieniane wszystkie filtry + Olej MOTUL 8100 5W/40

Komentarze oraz możliwe dodatkowe mody mile widziane :hi:

DSC00088.jpg

DSC00096.jpg

DSC00098.jpg

DSC00087.jpg

DSC00102.jpg

DSC00111.jpg

DSC00039.jpg

DSC00050.jpg

DSC00063.jpg

Opublikowano

Fajny wypas jak na 1,9TDI co do mocy jest mało ale tragedii nie ma... :wink:

Opublikowano
  • Autor

Nie no tragedii nie ma fakt fajnie się zbiera od 0 tak samo na trasie 120-190 jest moment i do tego spalanie bajka :wink:

Miałem trasę 900KM i jak jechałem do 150km/h to spalanie wyszlo 7l/100 a jak już wracałem to średnia 170km/h raptem 8l/100KM ( Trase pokonałem w 6h )

Opublikowano

Do listy modów dopisałbym wymianę dywaników :good:

Fajna..zderzaki z RS bym sobie odpuścił bo szkoda kasy :wink:

Opublikowano

MOC MOC MOC - Przy tej masie 131KM to o wiele za mało

Ile waży to A6 ? Wydaje mi się, że jest niewiele cięższe niż A4 B6 Avant więc 130KM raczej powinno dawać radę ( chyba, że miałeś jakieś mocne A4 :naughty: )

Opublikowano
  • Autor

Reggi dywaniki mam pod spodem welurowe ori Audi tylko mi ich szkoda brudzić :-D . Masa wlasna w dowodzie 1720kg poprzednia A4 wazyla 1380 i miala 140km . A jak sie mierzylem z kumpla ibiza 90km to dopiero go wyprzedzilem przy 180

Opublikowano

Myślałem, że C5 Avant 1.9TDi waży mniej, ok. 1500kg. 340kg o których piszesz to już spora różnica.

Opublikowano
  • Autor

no niestety tyle waży a nie tak jak na internecie można wyczytać że po 1490 - 1540 KG waży A6 C5 . Podczas jazdy czuć że się ciągnie trochę kilogramów

Opublikowano

Ładna sucza :naughty: Tylko szkoda że w gnoju :whistling:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Swap z 2.5 tdi dlatego dqs 320 heble i 1720 w dowodzie :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Swap z 2.5 tdi dlatego dqs 320 heble i 1720 w dowodzie :D

Skąd wiedziałeś ?

Opublikowano

Bo trzaskam takie swapy mozna powiedzeic dzien w dzien to znam na pamiec.:decayed:

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Haha to dlatego :decayed::decayed:

Lepiej się na takim czymś wychodzi niż kupić 2.5 i głowić się z kosztami eksploatacyjnymi :wink:

Odkryłem fajny patencik w mojej A6

https://www.youtube.com/watch?v=JULynrTTOP8&feature=youtube_gdata_player

Przyda się w nocy na piratów :lol::lol:

A do tego wpadła polerka zdjęcia wrzucę póżniej jak wyszło fakt z kalkulatora ale będzie widać różnice :wink:

Audica SPRZEDANA także temat do zamknięcia:) Nastęca już jest A4 B6 :) Także niedługo pojawi się na forum :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.