Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nie codzienny problem w A4 :(


kaban99722

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. mam problem...

Otóz, zaraz po kupie audi tzn, po jezdzie w deszczu ew. staniu na dworze jak pada deszcz, rosieje mi tylna prawa strona.. tzn pod dywanikiem jest mokro i nie wiem jakim to sposobem.

Dopatrzylem, ze są dwa korki jakieś tam pod podgłogą, i jeden ma dziure..

I czy to przez niego moze byc? i jeszcze mam troszke peknieta listwe pod drzwiami, to tez moze byc przez nią?

Proszę o pomoc:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :gwizdanie:

Zrób z tym porządek i zobacz co dalej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Kolego :wink4:

Z tym biciem to nie ma reguły, dobry blacharz zrobi bude i popasuje drzwi tak, że śladu nie będzie. A z tego co wiem przecieki wody w autach pokolizyjnych biorą się często z winy źle wklejonych szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wykładzina z przodu jest sucha ? Z tyłu pod wykładziną jest taka "półeczka, wnęka" jeśli masz przeciek z przodu, to woda i tak spłynie Ci do tyłu.. Poza tym, wykładzina jest podklejona gąbką - bardzo chłonną, zatem możesz się zdziwić ile wody tam może się mieścić, sprawdź to zanim Ci porządnie nasiąknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek warto wymienić właśnie ten korek pod podłogą, wysuszyć dywany i obserwować co będzie dalej. Jeżeli w aucie dalej będzie mokro przyjrzałbym się jak została wklejona ta przednia szyba. A propos tej listwy ozdobnej pod drzwiami, to problem jedynie kosmetyczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy pod przednim fotelem też nie ma wody (podnieś wykładzinę). Możliwe, że auto było zalane i z przodu wierzch gąbki wysechł, a z tyłu teraz wybija. Najczęstsze przyczyny wody w aucie biorą się z zatkanych odpływów w podszybiu (tam gdzie znajduje się akumlator). Jeśli woda tam stoi, to zawsze znajdzie jakąś drogę żeby popłynąć do wnętrza :decayed: Problem wcale nie jest niecodzienny, jeśli użyjesz szukajki, to zdziwisz się ile zostało napisane na temat wody w aucie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...