Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie odpala pompowtryski ? AJM 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć
Mam pytanie
Co jako pierwsze mam wymienić jeśli wyskoczyły mi takie błędy:
17669,17678,17675,16685 auto chodziło jakby nie na wszystkie cylindry
Rano skasowałem wsztystkie błędy ale nie chce odpalić kręci i kręci i nawet nie łapie wyskoczyły tylko takie błędy: 18075, 18074
Silnik to 1.9 TDI PD AJM
Pomożecie?
Pilne!

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:38 ----------

up

Opublikowano

Sprawdz wtyczki na PD i połaczenie do nich.... na 1 i 2 cylindrze.

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzałem wszystkie nie przyniosło to żadnych pozytywnych rezultatów

Wszystkie styki poprawiłem i dalej to samo

Jakie napięcie powinno być na sterowaniu pompowtryskiem?

Jaka rezystancja na cewce?

Opublikowano

W takim razie pompki wyzionely ducha... mozesz zamienic miejscami z 3 i 4 - jesli bledy "pojdą" za PD masz odpowiedz.

Opublikowano
  • Autor

Ale tak wszystkie na raz?

A może pompa wacum?

Opublikowano

Błedy mowią o elektrycznej usterce... ale sprawdzic cisnienie na pompie mozesz...

Opublikowano
  • Autor

po skasowaniu błędy nie powracają

jeżeli pompki to kupiłbym AL-ki, masz może?

---------- Post dopisany 12-04-2014 at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2014 at 21:43 ----------

auto nadal nie odpala, paliwo dochodzi impuls na cewki jest cewki mają jakąś rezystancje a nadal lipa

pomoże ktoś?

Opublikowano

Sprawdzałeś czy pompa wogóle tłoczy paliwo?

Wrzuć loga z grupy 018

Opublikowano
  • Autor

wacum? jutro wkładam drugą i zobaczę czy to coś da

jak mam zrobić loga jak auto nie odpala?

Opublikowano

Wg mnie masz uwalone dwie pompki i wymiana wakum nic nie pomoze.

Ale.... moge sie mylic...

Opublikowano
wacum? jutro wkładam drugą i zobaczę czy to coś da

jak mam zrobić loga jak auto nie odpala?

logujesz 018 i kręcisz silnikiem.. o to mi chodziło...

Opublikowano
  • Autor
Wg mnie masz uwalone dwie pompki i wymiana wakum nic nie pomoze.

Ale.... moge sie mylic...

no ale na pozostałych dwóch powinien odpalić lub chociaż "zagadać"

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

wacum? jutro wkładam drugą i zobaczę czy to coś da

jak mam zrobić loga jak auto nie odpala?

logujesz 018 i kręcisz silnikiem.. o to mi chodziło...

jutro zrobię;)

---------- Post dopisany 14-04-2014 at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2014 at 20:53 ----------

na 18 kanale przy włączonym zapłonie na każdym cyl. jest 2 a przy kręceniu rozrusznikiem na każdym 8

---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ----------

up

Opublikowano

Srawdż jeszcze czy sterownik silnika nie pływa w wodzie...

002 sterowanie podczas rozruchu

008 osiągnięto maksymalną wartość prądu

...możesz zrobić autoscan wszystkich systemów auta?

Poproszę:wink:

Opublikowano

Kolega szybszy ;p

Czyli wygląda że jest ok, sprawdzałem u siebie i tak samo to wygląda.

Po odpaleniu auta ( jeśli by się udało) wartości w bloku 018 powinny się wyzerować...

Opublikowano
  • Autor
Srawdż jeszcze czy sterownik silnika nie pływa w wodzie...

002 sterowanie podczas rozruchu

008 osiągnięto maksymalną wartość prądu

...możesz zrobić autoscan wszystkich systemów auta?

Poproszę:wink:

mowa o tym na podszybiu,tak?

jeżeli pływa to do wymiany czy do wysuszenia?

właśnie wyskakiwał błąd przy autoscanie przy chyba 3 systemie, jutro rano sprawdzę to dokładnie

Opublikowano
mowa o tym na podszybiu,tak?

tak...

Opublikowano
  • Autor

sterownik suchy..

Opublikowano
sterownik suchy..
...możesz zrobić autoscan wszystkich systemów auta?

Poproszę

Pzdr.

Opublikowano
  • Autor

usterka znaleziona i naprawiona

pompowtryskiwacze skończyły swój żywot

po wymianie auto chodzi jak nowo narodzone

chwilowo założyłem inne z AJM ale zamówiłem już z AWX;)

Dzięki wszystkim za zainteresowanie i pomoc;)

Pozdro;D

Opublikowano
Wg mnie masz uwalone dwie pompki i wymiana wakum nic nie pomoze

prorok jaki czy co....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.