Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przyciemnianie szyb - Pomorskie


ArTh00r

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście również polecam . Jacka znam od lat i parę aut u niego robiłem , pełen profesjonalizm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem w Ustce, więc do Bytowa będę miał bliżej :)

P.S

Jak to jest z przyciemnianiem szyb przednich od kierowcy i pasażera? Czy można je przyciemniać? Z tego co się dowiedziałem to już podobno są delikatnie przyciemnione na tyle ile dopuszcza jakaś tam norma... ?

Macie wiesze w tym temacie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz przyciemnić owszem ale jak długo pojeździsz tego to już ci nie powiem :whistling: ja chciałam, tyle, że policja w bytowie jest na to uczulona i krótko bym je miała:facepalm::grin:

tak fabrycznie masz już ściemnione szyby na ile procent nie powiem ci, bo nie pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyby boczne przednie są już fabrycznie przyciemnione, mówi się że są 'zielone'. Najlepiej to widziałem jak zdjęli moje do przyciemniania i na białą ścianę przyłożyli, jak przyciemniasz szyby przednie boczne to tylko na własne ryzyko- dowód leci jak będą niebiescy sprawdzać. Jak jesteś pewny stanu samochodu (żeby nie przyczepili się do czegoś innego) możesz się z nimi kłócić, powinni Ci udowodnić że szyba ma nie dozwoloną przypuszczalność światła (specjale urządzenie- zwykły radiowóz nie ma na wyposażeniu) ale po co sobie robić dodatkowe kłopoty. Sorry za wywód :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strawberry oraz novwy: czyli wychodzi na to, że lepiej przód sobie odpuścić prawda? Ja jeżdżę sporo po wybrzeżu i raczej nie trudno natrafić na smerfy, którym nie przypasuje odcień moich przednich szyb bo będą przyciemnione :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 'narazie' odpuszczam ten temat ;-) aczkolwiek nie mowie, ze ich nie przyciemnie, Jacek szef auto- hit odradza, ale mówię ja jeżdżę po Bytowie i temu, jak mało jeździsz to ok przyciemniaj, ale jak dużo to bym raczej nie ryzykowała

ps. Mówisz zawitasz w moje tereny:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla spokoju odpuściłem przednie szyby. Jeśli jeździsz sam samochodem i nie stresują cię spotkania z Policją :whistling: to wal na całe auto, koledzy powiedzą fajnie wygląda. Ja śmigam często z rodziną dwójka małych dzieci i nie uśmiecha mi się tłumaczyć czy zrywać na miejscu kontroli foli z przednich szyb drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...